Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vagdosom magam, holnap iskolai...

Vagdosom magam, holnap iskolai vizsgálat lesz, mi van ha észreveszik és a szüleim megtudják?

Figyelt kérdés
Nem rég óta csinálom, de senki sem tudja, mert mindig karkötők vannak rajtam, vagy hosszú ujjú pulcsi. Bejelentette a tanár pénteken, hogy hétfőn iskolai vizsgálat lesz, mi van ha kiderül? A lábamon is van pár heg. Apám ordibálna, elhordana mindennek, anyám meg a pasija meg faggatnának, és nincs erőm megmagyarázni. Hogyan bújjak ki a vizsgálat alól? Gondoltam, hogy holnap nem megyek iskolába. Segítsetek kérlek.
2013. szept. 8. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
84%
rakjál fel karkötőket vagy esetleg ha van otthon korrektor vagy alapozó azok elég jól fednek, de legfőképp ne vagdosd magad
2013. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
79%
Remélem kiderül és elvisznek pszichológushoz.
2013. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy most nem így gondolod, de menj csak be az iskolába, jobb ha kiderül, mielőtt még nagyobb butaságot csinálsz.
2013. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
93%
Ha most nem mész el rá, kapsz új időpontot. Valószínüleg pszichológushoz küld majd az orvos. Egyébként miért nem akarsz segítésget kérni?
2013. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is voltak vagasaim. Altalaban bekotottem oket, es amikor kerdeztek, hogy mi tortent szimplan ravagtam, hogy inhuvelygyulladas. Vagy logj, de elobb utobb ugyis menned kell.
2013. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
73%
Úristen, ne adjatok már neki tanácsokat!
2013. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
89%
Multkor láttam egy blogot(tumblr-en) ami arról szólt, hogy sovány lányokra oda volt írva angolul, hogy nem eléggé tökéletes meg hogy túl dagadt(még egyszer mondom sovány lányokra) és szanaszéjjel karcolták, vagdosták magukat a combjukon, hasukon stb. Meg még volt betéve ilyen anorexiás is(a durvábbik fajta) és akkor írták, hogy perfect stb. Ledöbbentem..... de nagyon. Nem tudom, hogy ez most valami divat vagy mi, de generációról generációra egyre hülyébbek lesznek a fiatalok.
2013. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
82%
"macska" :)
2013. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó és a hasonló fantasztikus tanácsokat adóknak csak gratulálni tudok. Nektek aztán van felelősségtudatotok meg eszetek, szánalmasak vagytok.
2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de szerinted egészséges dolog ez? Miért nem kérsz segítséget?

Nekem nem kellene egy vagdosós csaj!

2013. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!