Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek furcsán amikor...

Miért néznek furcsán amikor megtudják hogy a férjemmel 17 évesen ismerkedtem meg, amikor ő 30 volt? Én most 30 vagyok ő 43.

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 09:04
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Soha nem csaltam meg és ő sem engem,a mai napig szerelmesek vagyunk egymásba.Nagyon sokat köszönhetek neki,nagyon szeretem ezt az embert.Nem szoktam más véleményére adni,de furcsának tartom hogy azért furcsálják az emberek.Manapság ilyen ritka ha két ember megérti egymást a korkülönbséget félre téve?

Nem látszik rajta mennyi idős,nagyon jól karban tartja magát.Kb 6-7 évet letagathatna,szóval kivűl álló észre sem veszi talán hogy mennyi van köztünk.

2013. jún. 25. 09:07
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
nálunk kicsit több a korkülönbség, viszont többet is tudok letagadni a koromból :)
2013. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Változnak az idők. 13 éve ez még nem volt furcsa,ma már az,ha egy felnőtt férfi egy kislánnyal kezd. Ne foglalkozz vele,a legfontosabb,hogy boldogok vagytok.
2013. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
A furcsa nézés mélyén egy kis irigység lappang.. Ne törődj vele. Legyetek boldogok, figyeljetek és vigyázzatok egymásra!
2013. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Salx Narval ***** válasza:
74%
Gondolom mert a mai világban ritkább a 13év korkülönbség, régebben ez volt a természetes. Ha valaki furcsállja, legyen az ő baja, ha meg is jegyzik, az már bunkóság. Ha történetesen rosszul élnétek, akkor sem lehetne ezt a szemetekbe vágni.
2013. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem élünk rosszul,nem dicsekvés,de bőven az "átlag" felett élünk.Lehet ez az irigység tárgya és nem is a kor..
2013. jún. 25. 09:20
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
(jujuj, tudtam, hogy a 4-esem le lesz pontyozva.. na,kik? azt is lehet tudni)
2013. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit nagy korkülönbség miatt, és talán azt is irigyelhetik, hogy az első nagy szerelmeddel élsz a mai napig. Ne foglalkozz velük, éld a saját életed.
2013. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom csak akkor néznek furcsán, amikor kiderül, hogy 17 évesen jöttél össze egy nálad 13 évvel idősebb férfival. Az nem furcsa, hogy most 13 év van köztetek, de 17 éves koromban egy 30 évest kifejezetten öregnek láttam. Most 33 vagyok és számomra egy 17 éves konkrétan gyerek. Szerintem is fura az, hogy egy 17 éves egy érett férfi iránt érdeklődik, meg az is, hogy egy 30 éves érett férfi egy kislány iránt. Egyáltalán nem természetes, ezért néznek rád furcsán. Nem hiszem, hogy bárki ezért irigyelne. Ezen nincs mit irigyelni.
2013. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%

Én 16 sem voltam amikor összejöttem az akkor 25 éves párommal.Bár köztünk "nem annyira nagy" a korkülönbség, de ránk is furán néztek egyesek anno.

Most már 5 és fél éve együtt vagyunk, köszönjük szépen boldogok vagyunk.

4 éve együtt élünk, és egyikőnk sem bánta meg hogy összejöttünk.

Ha ti így jól érzitek magatokat és igazán szeretitek egymást, akkor ki a fenét érdekel, hogy mások mit gondolnak?!

2013. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!