Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az megbocsátható, ha egy...

Az megbocsátható, ha egy családtagod betöri az orrod?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 00:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Direkt volt, egy veszekedés során bevert egyet.
2017. dec. 12. 08:59
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha pl. lefeküdtél a kedvesével, akkor teljesen érthető.
2017. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a feleség, ő a férj? Vagy 2 sógor kapott hajba, és elcsattant egy maflás? Mi történt konkrétan? Mert ez így még mindig kevés. Vagy részegen mentél haza tiniként, és apád helyretett?
2017. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az öcsém kiosztott, sértegetetr igazságtalanul, én meg visszaszóltam, hogy roh@dék, nincs joga ehez.

És úgy megcsapott, hogy vérzett és eltörött az .

Vagy állja a fél millás asztikát, amire nyilván nincs pénze.

Én próbálok kedves lenni, meg úgy tesz, mintha mi se történt volna. De talán túl jószívű vagyok, mert elcsúfított.

Nem kért bocsánatot se.

2017. dec. 12. 13:30
 15/22 anonim ***** válasza:
Azért ez elég kevés ahhoz, hogy válaszolni tudjak. Persze, a természetes reakcióm erre az, hogy nem, de pl. nem mindegy, hogy azért húzott be neked egyet, mert te voltál tiszteletlen. Szóval tudni kéne, miért kaptad.
2017. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Bocsánat, nem láttam, hogy már válaszoltál. Nem gondolkodott, dühében tette. Jelentsd fel.

2017. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Az már az orromat nem adja vissza. Ahànyszor tükörbenézek, orrot fújok vagy csak hozzáérek sírhatnékom van, komolyan.

Meg kiskorú mit csinálnak vele?

Az biztos, hogy rájött, hogy most bármit megtehet.

2017. dec. 12. 14:57
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ti ugye nem fehéremberek vagytok?


A kiskorú öcséd betöri az orrod. Erre a szüleid...? Megsimogatták a buksiját, hogy "jóól vagy hülyegyerek, legközelebb inkább a baseball ütőt használd!"?


Nem vittek el orvoshoz, hanem otthon nézegeted a törött orrodat ami cipóra van dagadva? Nemigen értem.

2017. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A szüleim közölték, hogy megérdemelted, tutod miért kaptad. Ő az atyaúristen náluk.

Fehéremberek vagyunk, de sokszor úgy hiszem az öcsém és apám rosszabb egynéhánynál. Mert ő fiú, a lánynak egy szava nincs, azt lehet ütni is. Apámtól látta, hogy kell velem bánni, úgy is beszélnek velem. "Ne beszélj, fogd be, idióta vagy, agyonverlek stb."

2017. dec. 12. 15:58
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyepáld meg a kis köcsögót amikor senki nem látja!
2017. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!