Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtad meg, hogy egy...

Hogy tudtad meg, hogy egy családtagod a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Ki volt az?Mennyi idősek voltatok?

2017. jún. 2. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Azt hiszem, ez a "hála Istennek" kategóriába tartozhat, ha nincs a családban ilyen, de szerintem egyáltalán nem gond, nekem egy barátom van, aki homó, de nincs ezzel semmi gond, attól ők még ugyanannyit érnek, mint mi, sőt egyes esetekben még többet is, tekintve, hogy érzékenyebbek és kedvesebbek, mármint az átlag. Ha azért írtad a kérdést ki, mert veled ez történt, a legjobb, ha próbálsz vele úgy viselkedni, mint eddig, hiszen neked hogyan esne, ha csak ezért megutálnának.:) 16 évesek voltunk, osztálytársak.
2017. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez nem annyira "fullos" homoszexualitás.

Nővéremnek tini (17 éves kb) korában elolvasták a leveleit, naplóját...Amúgy ő a férfiakhoz vonzódik, csak érdekelte ez a dolog, ezt mondta. Emlékszem ott állt, és apánk vörös fejjel dünnyögte a levelezéseit. Minden könyvét, kazettáját elvitték apám bérelt garázsába, mindenről be kellett számolnia utána. Apánk utána úgy kezelte (bár addig is), mintha valami utolsó senki lenne.

Szerintem nővérem akkor kattant meg egy kicsit, eléggé paranoiás azóta és ez kihat a mi kapcsolatunkra is.

A vicces az, hogy anyánk semmire nem emlékszik, úgy viselkedik, mintha tök jó kamaszkora(unk) lett volna.

Akkoriban nem volt még elterjedt az internet használata sem, gondolom jó egyedül érezhette magát ezzel a problémával.

Ja, elvileg az lett gyanús a szüleimnek, hogy mindig elpakolgatta a leveleit.

2017. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
3. remélem feljelentettétek! - Mellesleg a homoszexuálisok általában nem pedofilok és nem erőszaktevők. :( - Szomorú hogy ez történt veled! :( Nem Te tehetsz róla, és ha eddig nem tetted, szólj, és kérj segítséget!!!
2017. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Gratulálok az összes eddigi válaszolónak. Bebizonyítottátok hogy tényleg nagy itt a sötétség és a primitívség.

1-es: "Nekem is van meleg ismerősöm, de" A hozzád hasonló emberektől felfordul a gyomrom. Magyarázkodsz, jössz ezzel a szánalmas sablonszöveggel, de nincs benned annyi, hogy bevalljad homofób vagy.

2017. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: akkor te most utálod a homókat, vagy mi?:) :) :) :) de akkor minek írsz ilyen kérdésre? :D ezt én már nem értem:D:D
2017. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
5-ös! Tudsz olvasni és szöveget értelmezni? Látom, hogy nem megy. Ha nem értetted volna, arról írtam, hogy utálom azt a dumát melegként mikor valaki ezzel jön "hogy nincs baja a melegekkel,de..." ez nálam azt jelenti, hogy az illető nem őszinte és csak jobb színben akar feltűnni, pedig a hátam mögött utálja a melegeket.
2017. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
"utálom azt a dumát melegként mikor valaki ezzel jön "hogy nincs baja a melegekkel,de..." " khm. Arra gondolsz, hogy meleg vagyok, és nem gond, ha más is meleg :)? Egy kis félreértés történt, azt hiszem, oda kellett volna írnom, hogy lányként írtam a választ, és ő fiú volt, így nyilván osszekeverhető, bocsi.
2017. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
#2-es innen gratulálok apádnak! Igazi főgyökér, valószínűleg látens b_zi is, remélem olvassa, nem csak a levéltitkot sértette, meg de a lánya belé vetett bizalmát is miközben a mutter meg asszisztált az egészhez. Nem csoda, hogy a tesód paranoiás lett...
2017. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne sem hinném, hogy túlzottan megbolygatná az életem. A lényeg, hogy boldog legyen mindenki a környezetemben.

Off:

#1es: végülis azok is ugyanolyan emberek, mint a cigányok meg a n*ggerek... :D sírok a kommenteken.

Off2:

Remélem a gyk adminjai érzik az iróniát

2017. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám.

Együtt él a barátjával, így nem volt nehéz rájönni. :D

Ovis korom óta tudom.

2017. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!