Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik gyerek...

Azok a nők, akik gyerek szülés után soha nem mennek vissza dolgozni, azok hogyan nem tudnak aggódni a jövő miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nő úgy dönt, hogy nem dolgozik, inkább szül 2-4 gyereket és a férjükkel tartatják el magukat. De a jövőben bármi megtörténhet. Meghalhat a férj vagy le is léphet, vagy szimplán válással záródik le a házasság, de munkanélküli is lehet a férj. Az ilyen nők nem aggódnak emiatt és egy kicsit se gondolják, hogy az otthon ülés helyett inkább tenniük kéne valamit, nehogy megszívják? Miért jó anyagilag valakitől ennyire függni?

2017. dec. 19. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

A nők többsége társfüggő. Aztán ha nyakukba szakad a való élet és a nyomor, akkor sírnak. Én nem szülök, és nem függök senkitől semmilyen formában.

35N

2017. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

Az én anyum szülés után soha nem ment vissza dolgozni. Vállalkozása lett, céget alapított... Mára egy ismert, jól kereső, egyedül álló nő. 5 éve vált, 15 éve alapította meg a cégét. Mikor elkezdte rajta kívül mindenki aggódott.


Hihetetlen büszke vagyok rá, potom pénzért hagyta ott a munkahelyét hogy azt csinálja, amit igazán szeret

Nélküle én se lennék most vállalkozó.


Nem mindenki a férjével tartattja el magát, aki nem megy vissza dolgozni szülés után.


Egyébként az általad leírt nő személye tökéletesen ráillik az egyik rokonunkra. Ingyenélő,zsarnok. Nem fél. De állandóan panaszkodik,ordibál,dühöng,kéreget. Egszerűen ilyen. Az ilyen embereket pedig kerülni kell


Amúgy ez egy tök hülye kérdés :D

Mert a terrorista nem bánja hogy feláldozza az életét, csak azért hogy embereket öljön?

Az állatkínzó nem gondol bele hogy mit érezhet a kutya mikor 1 méteres láncon kikötve veri össze azt?

2017. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Miért, szerinted a munkahely manapság biztosíték bármire is? Könnyen lehet, hogy egy jó férjjel többet ér, mint bármilyen vacak melóval, ahonnan páros lábbal rúgják ki, ha otthon mer maradni a beteg gyerekkel.Én is inkább ölném a több energiát a családba, mint a munkába.Max félállásban dolgoznék.Kisgyerekek, háztartás mellett bőven elég.
2017. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

De aggódunk! És nem jó anyagilag függeni valakitől( bár velem ezt sosem érezteti)

De! Ha nincs segítséged mert mondjuk többszáz km- re kényszerültél költözni a nagyszülőktől, nincs túl sok lehetőséged, hogy aktívan dolgozz.

A munkáltatók nem nagyon kapkodnak az kisgyerekes anyukák után.

2017. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De szerintem eléggé megdöbbentő, hogy egy nő az anyai ösztönét úgy mutatja ki, hogy kicsinálja azt, aki rá mer szólni a valaki a gyerekére, vagy úgy, hogy egy rakás fölöslees szart megvesz a gyereknek a férje pénzéből természetesen, de úgy egyáltalán nem mutatja ki, hogy lenyom 5 napon keresztül 6-8 órát minden héten a biztos jövő érdekében. Itt nem csak a gyerek jövőjéről van szó, hanem saját magáról is. Miért büdös a munka az ilyen nőknek. És itt nem arról beszélek, hogy valaki gyerek szülés után 3 évig nem dolgozik, közben szül még egy gyereket, hanem soha nem dolgozott vagy a gyerek vállalás után soha többé nem hajlandó visszamenn ezzel pedig veszélyeztetik a jövőjüket. De amikor a férjük munkanélküli lesz vagy táppénzre mer menni, akkor bepánikolnak.
2017. dec. 19. 19:22
 6/26 anonim ***** válasza:
99%

ő dolguk, gondolom megbeszélik a férjükkel.

Ha meg koppannak, így jártak.

2017. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Én is a vállalkozásban dolgozom emellett van saját jogon is bevételem. Most azon vagyok, hogy többé ne kelljen klasszikus értelemben dolgoznom egy munkahelyen, sőt idővel a férjemnek sem.
2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Eleget aggódnak helyettük vadidegenek. Csupa szívjóságból, természetesen. Nyilván nem az irigység motivál senkit, mikor egy számára vadidegen nő jövője miatt jajveszékel. Meg mire is irgykedne bárki, milyen jó is egy Tescóban lehúzott nap után hátradőlni, és nagy nyugodtan gondolni az államtól várható bőséges nyugdíjról álmodozni.
2017. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, lehet, hogy aggódnak, lehet, hogy nem. Egy biztos: az ő dolguk.
2017. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Ami engem illet, nem izgat, mindenki a saját életéért felel. Többre becsülök egy otthon maradó nőt, mint egy olyat, aki ki-be járkál a munkahelyre, mert jaj, most terhes vagyok, jaj, most gyeden vagyok, most jövök vissza, de egyből szabadságra megyek, jaj, most beteg a gyerek, most hadd menjek el hamarabb, mert szülői értekezlet lesz, jaj, most megint terhes vagyok.
2017. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!