Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek rosszul magatok...

Ti nem érzitek rosszul magatokat, amiért nem olyan ajándékot kaptok amire vágytok?

Figyelt kérdés

én nagyon sok éve ezt érzem, és annyira rossz látni és hallani hogy ki miket kap és nekem sose jut annyi vagy olyan ajándék aminek örülhetnék.


néha lehangolo


2017. dec. 24. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Na, mit kaptál, és mire vágytál volna? Mesélj.
2017. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ugyanis az ajándék nem arról szól hogy jaj, villoghassak már mások előtt vele. Komolyodj meg egy picit, és kezd el értékelni azt ami van. Lehangoló hogy az emberek már csak azt látják a karácsonyból, ki mennyi pénzért kapott valamit.
2017. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Olyan lehangoló, hogy te semminek nem tudsz örülni.
2017. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Én kb. semmit nem kapok Karácsonyra. Ja, de! Korlátlan adatforgalmat a Telenortól. Mégse sírok rajta. Ez van.
2017. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy az ájfónos?
2017. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
En karacsony elott mindig veszek magamnak tobb mindent is, megajandekozom magam. Neked is ezt javaslom, vedd meg magadnak, ami kell, ugyis te tudod a legjobban, hogy neked mi kell/tetszik. Lehet, hogy hasznos ajandekot kapnal, csak epp nem talalnak el az izlesedet.
2017. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Johetnék a sablon szöveggel hogy örülj hogy kapsz valamit de nem teszem. Ha valamire nagyon vágysz dolgozz meg érte a lelkednek és a jellemednek is jót tesz ha valami ami a tiéd nem ajándékként kapod meg hanem magad éred el. Én kaptam egy papucsot meg pár tusfürdőt. Zavar-e ? nem tök örülök neki tudom ha jön a karácsony jön az új papucs is tusfürdőről nem is beszélve :D
2017. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi ezt egyszerűen úgy oldjuk meg, hogy nincs "meglepetés", szépen mindenki megmondja mit szeretne, mire van szüksége és a család összedobja. Fel nem fogom mi értelme van akár pár száz forintot is kidobálni felesleges, haszontalan vackokra, jajj a szándék a fontos felkiáltással. Akik szerint mindenféle szemétnek örülni kell kötelezően, azok gondolom az útról fölszedett kutyaszarnak is örülnének, mert legalább gondoltak rájuk. Ha én már kiadom a pénzt valamiért, akkor azt akarom, hogy az ajándékozott örüljön neki. Nem kötelességből, hanem igazából.
2017. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Sablon szövegekkel ugranak egymasnak az emberek , h a karacsony nem az anyagiak stb , örulj annak ami van , ez olyan mar mint a jehovista idezet , mindneki tudataba beleépult es mindnekit ezzel hurrognak le , buntudatot keltve h bezzeg milyen elegedetlen vagy .

Szerintem a karacsony a csodavárás ideje , en 40 evesen is varom h valami csoda törtenjen , tudom irrealis , de mindenkinek van egy elvarasa ami a karacsonyt illeti , ha titkosak is .

Szerintem nem kell szegyellni a vágyainkat es ha nincs ki kitalálja es aki megvegye nekunk , vegyük meg mi magunknak en is azt teszem , nincs csalódás.

Amúgy csak en tudom mire vágyok.

Es másik , h a szeretet igenis megnyilvánul az anyagiakban , minél jobban szeretunk valakit , annál többet költünk rá , persze ha van honnan

2017. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De igen, én is így érzek
2017. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!