Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kaptam szülinapi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam szülinapi ajándékot a barátomtól. Ti hasonló esteben hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Itt most egyáltalán nem arról van szó, hogy nagy és drága dolgokat várnék, elég lett volna egy apróság, egy csokor virág, vagy egy doboz bonbon is, vagy egy saját készítésű torta:)..Csak valami gesztus értékű dolog..Tavaly pont szülinapom előtt pár nappal szakítottunk, de még akkor is utánam küldte az ajándéknak szánt nyakláncot postán..Egy évig voltunk külön, de ez a kérdés szempontjából lényegtlen..bő 2 hónapja vagyunk újra együtt, és úgy érzem, most sokkal jobban szeret, mint régen. Mégis semmit nem kaptam, egy "boldog szülinapot" kijelentésen kívül.:( Tényleg nem az érdekel, hogy mit kapok, és mennyi pénzért, csak a figyelmesség hiányzik..Nem tudom, hogyan beszélhetném ezt meg vele, olyan kellemtlen ezt felhozni.. 22/l
2012. nov. 8. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

a boldog szülinapot jókívánságot kaptad.

hisztis libák...

2012. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Kellemetlen felhozni, orlodni meg felesleges. Kerdezz ra nyugodtan, egeszen egyszeruen. Figyi Jozsi, akkor most az ugy mi, hogy semmi? Ez nem nekem nem esett jol, Jozsi. Teccikerteni.


Es akkor itt uzennem mindenkinek, hogy TESSEK BESZELNI EGYMASSAL. Ne velunk, egymassal.

2012. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Na megvan a véleményem. Nekem exem dettó ilyen volt. Dolgoztam éjjel nappal pénzem se volt se idöm h elmennyek venni neki vmit és pont ugyan igy kiakadt. 22 éves létedre felnöhetnél és értékelhetnéd a gesztusokat és ne a vagyontárgyakat helyezd elötérbe.
2012. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Haha, bezzeg forditott esetben sirt volna a szad neked is, utolso :)
2012. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó,végigolvastad egyáltalán, amit írtad? Komolyan nem érted, hogy mi a bajom, hogy mit hiányolok? Ha én szeretek valamit, az a minimum, hogy ha nincs is pénzem ajándékra, összedobok neki egy tortát, vagy ha fiú vagyok, veszek neki egy szál virágot, hogy lássa, érezze, hogy fontos annyira, hogy nem csak egy kijelentést lökök oda neki...Mint mondtam, nem nagy dolgokra gondoltam, szerintem ennyi elvárható lenne...
2012. nov. 8. 17:33
 6/17 A kérdező kommentje:
a 17:29-nek írtam az előzőt.
2012. nov. 8. 17:34
 7/17 A kérdező kommentje:

Na jó, fussunk neki mégegyszer:D Elnézést a hibákért, csak siettem…

Utolsó,végigolvastad egyáltalán, amit írtaM? Komolyan nem érted, hogy mi a bajom, hogy mit hiányolok? Ha én szeretek valaKit, az a minimum, hogy ha nincs is pénzem ajándékra, összedobok neki egy tortát, vagy ha fiú vagyok, veszek neki egy szál virágot, hogy lássa, érezze, hogy fontos annyira, hogy nem csak egy kijelentést lökök oda neki...Mint mondtam, nem nagy dolgokra gondoltam, szerintem ennyi elvárható lenne...

2012. nov. 8. 17:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Nanana, butuska kommenteken nevetunk, nem pedig verszemet kapunk, mert csak magunkbol csinalunk butust :)


Mondom, egyszeruen kerdezz ra. Ha ilyen "pici" dolgokat nem mersz megbeszelni vele, mi lesz kesobb...

2012. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem égő felhozni mert tényleg anyagi dolog.. Szülinapjára vegyél/készíts neki ajándékot..úgy mint ha ő is adott volna valamit neked.. és majd így rosszul fogja magát érzeni.. Am nem lehet h mondjuk te se adtál neki ajándékot legutoljára?
2012. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok volt a dolga és elfelejtette vagy simám csak összekeverte a dátumokat. Szerintem nemsokára neki is leesik.
2012. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!