Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdés lényege, hogy anyukám...

A kérdés lényege, hogy anyukámnak van egy 10 évvel fiatalabb férje, közös gyermekük 8 éves. A férj alkoholfüggőségét mivel lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
Több,mint 10 éve vannak együtt,de rég nem értek egymáshoz. A férj alkoholfüggő,én szívesen segítenék rajta,mert tudom jó ember a lelke mélyén. Agresszívra issza magát sajnos... Mit lépjek az ügy érdekében?
2017. dec. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Te semmit. Amíg ő nem akar változtatni... Erre pedig egyedül anyukádnak van esélye, hogy rávegye.
2017. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a férfival, lehetőleg olyankor, amikor tiszta a feje. Az alkoholizmus betegség és orvosi kezelés kellene neki. Ha nem hajlandó változtatni az ivási szokásain semmiképp, akkor sajnos a 8 éves gyerek érdekében anyukádnak kellene (le)lépnie. Hogy ne ilyen körülmények között nőjjön fel.
2017. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha még agresszív is, akkor mindegy, csak balesetnek tűnjön. Attól meggyógyul.
2017. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmivel,sem kezelni,amíg úgy nem dönt,hogy mérsékeli a fogyasztását.Az, hogy abbahagyja csak egy szép álom sajnos.A napi feszkót oldani kell,ki sporttal,ki drogokkal, és a legkönnyebb útnak az alkohol tűnik.Pedig szerintem mindenki tudja,hogy milyen veszélyei vannak nemcsak az egyénre de a családjára nézve is.Nem tagadom,én is

szoktam iszogatni.Van olyan,hogy többször is egy héten.Az agresszívra ivást azonban elkerülöm.Aki meg rendesen dolgozik az nm is tudja megengedni magának,a mindennapos betankolást.

2018. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!