Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje észrevettem hogy az...

Egy ideje észrevettem hogy az a személy akit a legjobb barátnőmnek tartottam igazából nem is az.Én pedig mindent elmondtam neki, és megosztottam vele.Hogyan tudnám megleckéztetni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Észrevettem rajta, hogy mindenben túl akar rajtam tenni, bárha ez nem jön neki mindig össze.És ha velem valami rossz dolog történik, akkor annak a hátam mögött kifejezetten örül.Meg tök idegesítő tud lenni ha odajön hozzám valaki és tőlem kérdez valamit arra ő válaszol.Valahogy megakarom leckéztetni, csak azt nem tudom még hogyan.Létcci ha tudok akkor adjatok ötleteket.
2008. okt. 25. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet h.lepontozol,de sztem ha te igazi bnőnek tartod magad, mondd el neki őszintén h.bánt a viselkedése és kérdezd meg az okát.,hátha olyan dolgok derülnek ki, amire nem is gondoltál...nagyobb az esélye h.így hozd rendbe a dolgokat,mint úgy h.elkezded szivatni...nem bántásból mondom,csak segíteni akarok...
2008. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de te sem vagy tökéletes barátnő...
2008. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Tudod barátokat szerezni nem olyan egyszerű ám. Szerintem gondold át, hogy esetleg te miben vagy hibás(biztos, hogy valamiben az vagy). Nem gondolod, hogy kicsit elnyomod őt, és ezért válaszol helyetted, hogy végre őt is észrevegyék? "Mindenben túl akar rajtam tenni, bárha ez nem jön össze neki" Az nem jutott eszedbe, hogy azért akar rajtad túl tenni, mert úgy érzi, mindenben ő a rosszabb?! Gondold végig az ő szemszögéből is és "megleckéztetés" helyett beszélgessetek egyett őszintén!
2008. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm..Aki valóban szereti a barátnőjét,az ilyesmi eszébe sem jut.
2008. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

szerintem helytelenül fogalmaztad meg a kérdést,

ez a csaj biztosan nem a barátnőd

undorító dolog mikor az állitolagos barátnöd folyton jobb akar lenni mint te, ahogy irtad is...

mivel már tapasztaltam

és ha nem is megleckéztetni kell,

de a barátaid listájábol igazán kihúzhatnád

2008. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy abban is van valami hogy én sem vagyok tökéletes barátnő, mint minden embernek nekem is vannak hibáim.De az nem igaz hogy elnyomom őt, mert neki van nagyobb szája, én sokkal csendesebb vagyok, de ilyen legtöbbször akkor fordul elő, ha valami pasi akar kérdez tőlem valamit.De még az is a baj, hogy most azzal a szándékkal nem mehetek oda hozzá, hogy létszi ne örülj annak, hogy nekem nem jött össze ez meg az.Meg hogy ne akarj túltenni rajtam.Mert ez így furán jönne ki.
2008. okt. 25. 19:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Az előbb rosszul fogalmaztam,azt hogy "én sokkal csendesebb vagyok, de ilyen legtöbbször akkor fordul elő, ha valami pasi akar kérdez tőlem valamit" szóval ezt úgy értettem, hogy nagy átlagban ilyenkor szokott helyettem válaszolni.
2008. okt. 25. 20:00
 8/8 A kérdező kommentje:

Na még valami:) Az előbb említett szituban se az van, hogy őt nem veszik észre, és csak azt akarja hogy őt is észrevegyék, mert hozzá is odamennek, csak akkor én inkább maradjak csendbe.

De amúgy köszi a válaszokat,és biztos hogy sokat fogok még agyalni ezeken a dolgokon.

2008. okt. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!