Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak csillagjegyű emberek...

A halak csillagjegyű emberek tényleg olyan "nagyképűek", , vagyis olyan emberek akiket nem nagyon foglalkoztat az olyan személy akit csak ismernek és nem ő a legjobb barátjuk?

Figyelt kérdés
nekem az összes halak ismerősöm ilyen.
2010. jún. 8. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Én egy ismerősömről tudom, hogy halak, de ő iszonyat nagyképű... viszont van más csillagjegyű nagyképű ismim is :S
2010. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Megvan a maga sajátos világa,ez tűnhet nagyképűségnek.
2010. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Lehet, hogy az aszcendensük olyan, hogy nagyképűnek tűnnek tőle. De a halak amúgy általában nem ilyenek. =)
2010. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jé, ez mások szemében nagyképűségnek tűnik?? XD Amúgy sztem nem csak halakra jellemző.
2010. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
halak vagyok, aszcendensem az oroszlán-szűz határon. volt, hogy nagyképűnek mondtak, de szimplán rideg vagyok az ismeretlenekkel és nem elegyedem szóba vadidegenekkel. nem vagyok beképzelt, vagy ilyesmi, csak szelektálok. alapvetően azt sem szeretem, ha ismeretlen lép velem bármilyen szintű testi kontaktusba. lekezelő nagyon ritkán vagyok, sokkal inkább csak kimért..
2010. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Halak vagyok. Aki nekem nem szimpi azzal nem is fogok jó pofizni. Persze nem is bántom őket, inkább csak semlegesek számomra. Viszont akiket kedvelek azok nagyon jó barátaim. :-)
2010. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
a legtöbb szerintem is olyan :D
2010. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

bár anyum is hal :D


Meg egy utálatos osztálytársam (N)

2010. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is halak vagyok oroszlán aszcendensel megáldva, és igen nagyjából ez a helyzet velem is. Alapjáraton nem érdekelnek az emberek, buszon villamoson a legritkább esetben beszélgetek, nem nagyon szólítok meg idegeneket, inkább egyedül próbálok megoldani mindent. A barátaimért viszont a tűzbe megyek, rám mindig számíthatnak minden gondjukkal bajukkal! Ez nagyképűség lenne?
2010. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Szerintem nem nagyképűség ha nem nyalom mindenki se..ét. Te se édelegsz mindenkivel, nem? Ez nem attól függ, hogy valaki halak-e vagy sem (én az vagyok).
2010. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!