Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17éves fiú vagyok és azt...

17éves fiú vagyok és azt akarom megtudni, hogy melyik a legjobb testápoló, sampon. Márka. Én személy szerint a nivea-t használom szinte mindenben. Ez jó? A nivea megbízható, és használ is, egézséges?

Figyelt kérdés
Van egy nem ide illő kérdésem is . Venni akarok törülközőt,de olyat ami minőségi(adidas vagy más) + hogy rajta legyen a monogrammom. Ilyet hol lehet csináltatni?Vagy igy egyben megvenni?
2009. jún. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,a Nivea termékek nagyon jók,használd nyugodtan,jó választás.

Azt nem tudom,hogy monogrammot hol csinálnak,de szerintem hímeztesd rá egy varrónővel, a bolti is ilyen himzett,csak azt gép csinálja. Varrónőt bárhol találsz.

2009. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ráhímzem a neved 5 ezerért, van hímzőcomputerem, boltban betűnként egy ezrest kérnek el, én 5 ért akár 20 karakteres nevet is felhímzek
2009. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszolonak

ö a monogramját akarja felvarattni. az 2 betü általában

szóval akkor az csak 2000 ft lenne

2009. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És merre megtalálható ön?Egy K és egy N betű kellene nekem csak .ADIDAS törülközőt veszek és arra kellene a nevem nemtom miért tetszik:)

Köszönöm a kommenteket.

2009. jún. 6. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

itthon dolgozom, e-mailben mindent megbeszélhetünk

gephimzes@index.hu

vagy hívj fel telefonon 205207491

2009. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2.000 ért vállalom természetesen
2009. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!