Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom huga jon hozzank hetvegr...

Párom huga jon hozzank hetvegrere. Itt is alszik. Milyen programot talaljak ki?

Figyelt kérdés
Csak ketten leszunk itthon mert a parom dolgozik, a kislany csak 8 éves. Gondoltam arra h setalunk vagy elmegyunk fagyizni, vagy vasarnap sütünk valami sütit. Mit ajálotok, mit csináljunk amiben ö is tud segiteni?
2010. jún. 4. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Legjobb szerintem ahogy te is gondoltad már. Én midnneképp bevonnám pl. egy finom süti készitésébe, amit szerintem imádna!!! Meg a fagyizás is jó ötlet, meg valami jó kis parkba sétálás, ahol ő is tud szórakozni egy kicsit.
2010. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
jó ötlet a sétálás -márha az idő megengedi ugye- és a fagyizás. jöhetnek mese dvd-k, könyvek, attól függ mi érdekli a kislányt. társasjátékotok ha van, az jó. vagy kártyázni lehet, sütiket sütni (muffint pl mert azt nem lehet elrontani) festegetni vízfestékkel, bicajozni, beszélgetni....huh, sok mindent.
2010. jún. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a kislányt mit szeretne csinálni. Mondhatsz neki pár tippet, de a döntést szerintem rá kell bízni. Az én gyerekem 7,5 éves és mindig vannak konkrét elképzelései, hogy aznap ép mit is csináljunk, mihez van kedve (most az ilyen kötetlen programokra gondolok). Az ekkora gyerekek nagyon ötletesek. Ha te határoznád meg mit is csináljatok, akkor megcsinálná zokszó nélkül, de nem érezné jól magát.
2010. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
beszélgesetek társasozatok labdázatok ilyesmi
2010. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!