Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet közös programot...

Hogyan lehet közös programot szervezni testvéreknek nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Azok, akinek nagy korkülönbség van a gyerekek között (mondjuk 10 vagy annál több év) tudnak együtt programozni velük? Olyanra gondolok itt, hogy pl. a 2 éves még imád homokozni, de a 11 éves már focizna, bicajozna.
2011. ápr. 11. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Köztünk 6,5 év van,de nekem tesóm inkább anyáskodott felettem, vigyázott rám stb.Nagyobb kormban, jött velem osztálykirándulásra, gyerekként együtt hintáztunk, társasoztunk,puzzleztunk stb.A kolléganömnél 13 és 17 évvel idősebbek a gyerkek a 3.gyerektől.Ők labdáznak vele,babáznak, homokoznak,rohangálnak,bicikliznek,nevelgetik stb.
2011. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát egy 11 éves most nem fog leülni homokozni a két éves tesójával!Később ez biztosan fog változni!Én és hugom közt 17 év korkülönbség van,mindig anyáskodtam felette,hordta oviba stb!Ma Ő 17 én 33 vagyok...és nagyon jó még mindig a kapcsolatunk.Mindenz megbeszélünk,tök jól elvagyunk!Viszont a másik hugom(bocs 4en vagyunk) mikor született,én 12 éves voltam..és a frász kitört attól ha már vigyáznom kellett rá,mert ugye 12 évesen volt jobb dolgom is.....pl a barátaimmal bújócskázni ,játszani stb.Tehát nem szivesen voltam vele!Persze ahogy nőtt,ez megváltozott!És jó tesók vagyunk.
2011. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!