Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom fél attól, hogy...

A lányom fél attól, hogy elveszít. Veletek volt már ilyen? És ez mitől van?

Figyelt kérdés
A kislányom retteg attól, hogy engem baleset ér, vagy beteg leszek.csak engem félt, az apját nem. Teljesen egészséges vagyok, és a tesót is tervezzük, amit ő is tud, de van benne egy ilyen szorongás. Szerintetek ez mitől van? Kisebb korban érhette valami tudat alatti csalódás? Mi okozhat ilyet?

2018. jan. 9. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Lehet találán mert tud vagy látott hallott ilyen tragédiáról és azért félt. Nyugtasd meg hogy veled ilyesmi semmi körülmények között nem történhet meg. Mindannyian a sors kezében vagyunk.
2018. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek fél ettől, amikor elkezdi felfogni, hogy ez egy lehetőség. (5-7 éves lehet nagyjából a kislány, ugye?) Az apját azért nem félti, mert te gondozod, nem ő. Te vagy a szülője, hozzád kötődik, téged szeret.
2018. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én is folyamatosan ezt csináltam anyummal. Ovisként sírtam,hogy ne haljon meg,hogy ne érje baleset. Egyszerűen csak nagyon szeret téged.:) 18L
2018. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak úgy érzi hogy az új tesó el fog tőle venni téged, és igy jön ki rajta, Esetleg hallott valamit az elmúlt napok durvább eseteiből..
2018. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez gyakran előfordul gyerekeknél, mikor rájönnek, hogy ilyen dolog megtörténhet.


Lehet hallott is valahol ilyen sztorit éd azt áthelyezi a saját életébe. Képzeld el, mikor én olyan 8-9 éves lehettem, láttam a híradóban, hogy egy kislányt molesztált az apja. És valamiért elkezdtem félni, hogy apa velem is tenne ilyet. Onnantól évekig távolságtartó, utálatos voltam apummal, szegény sosem értette, miért...

2018. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy egyik előző életében elveszített téged nagyon korán, és onnan is eredhet ez a rettegés. Hogy korábbi inkarnációban is lehettetek egymáshoz lelkileg is szorosan közel álló családtagok, és akkor nagyon korán elveszített téged.
2018. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezt tartogasd az ezotéria rovatba a többi mese közzé, utolsó.
2018. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is csináltam úgy 6 évesen, tisztán emlékszem rá, hogy néztük a tévét és valamiért elkezdtem sírni, hogy nem akarom, hogy meghaljon. A mai napig megmaradt bennem ahogy ott ülünk és mondom neki, pedig 30 éve volt.
2018. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok :) és valaki kérdezte a korát, 6 éves.
2018. jan. 9. 22:40
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Megérzés is lehet.

A nagymamám kezdett el félni attól nagyon, hogy elhülyül, kivizsgáltatta magát, minden eredménye jó volt, de 2 hét múlva mégis nagyon drasztikus agylágyulása lett, többé nem tudta, hogy ő kicsoda.

2018. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!