Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek: 1. Néha még a...

Mit jelentenek: 1. Néha még a disznóláb is elsül. 2. Elég egy sütésből egy lepény. 3. Egy szájból hideget és meleget fúj. 4. Téged szidlak, lányom, vedd magadra menyem. ?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Inkább a kapanyél szok elsülni. Azt jelenti, hogy lehetetlen dolgok is szoknak megtörténni.

2. Ha valaki egy családból elvesz egy lányt, a második fiú már ne vegye el a nővérét.

3. Egyszer szid, de rögvest dícsér.

4. Téged szid, de ezt a barátodra (vagy másra) érti.

Capito?

2014. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1./ óvatosnak kell lenni, mert néha még a legrosszabb fegyver is elsülhet-- Nem tudhatja az ember, hogy mi minden veszély leselkedik rá

2./ ami nem jó, kellemetlen, abból senki nem kér többet---Egy családdal elég az egyszeres atyafiság is, testvérek ne házasodjanak ugyanabból a családból

3./ Olykor az ellenkezőjét mondja annak, amit előzőleg mondott

4./ Úgy Figyelmeztetnek valaki,t hogy más is értsen belőle

2014. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. okt. 29. 16:28
 4/4 anonim válasza:
Hetedikes vagy, ugye? :) Nekem is pont ezek kellettek (én se tudtam őket) :)
2015. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!