Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden 3.4. nap megiszom...

Minden 3.4. nap megiszom minimum 2 liter bort. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
A feleségem ezt nem díjazza. Jogos vagy nem jogos? Csak a 3. és 4. napokon vagyok itthon és ez a kérdés a feleségem kívánságára került ide.
2010. jún. 4. 21:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
kamu.Ha nem, akkor nem, nem normalis.
2010. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
1 liter belefér,,,2 durva.Elöbb utóbb alkoholista leszel.Csökkentsd a mennyiséget,és a minöség is fontos!Vigyázz!
2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A feleségem tetette fel velem ezt a kérdést.
2010. jún. 4. 21:55
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal nincs baj, hogy 3-4 naponta, csak azzal hogy 2 litert. Miért, szerinted normális, hogy amikor otthon vagy, döntöd magadba a bort literszámra? Azért mész haza, hogy ihass?
2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
1 liter belefér! Ez tetszett. Jó!
2010. jún. 4. 21:57
 6/25 anonim ***** válasza:
2liter az kicsit sok.2pohár az úgy elmenne, vagy ha 1liter a feleségeddel együtt
2010. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ez egyenes út az alkoholizmusba, ami a családi kapcsolatok szakadását eredményezi. Dönts el mi a fontos a feleséged vagy a kábulat!
2010. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem jól esik, hogy itthon ihatok. Stohl Bucit is megértem. Ő ugyanaz, mint én. Csak én kordában tartom magam és nem csinálok ekkora baromságot. Viszont teljesen azonosulni tudok Stohl Bucival, tudom, érzem, hogy miért történt ez, mert én is az alkohol rabja vagyok.
2010. jún. 4. 22:01
 9/25 anonim válasza:

Én férjem is enyit iszik boroskola ként.Te tisztán iszod?

Én se dijazom de megértem mert el lazitja álitása szerint nem agresziv töle igy könyebb elfogadnom.Sresszes a munkája és ő is csak akor isik mikor másnap nem kell menie sehova,csak aludni nem tudd töle a család mert ilyenkor ha kidöl retenetesen horkol ezt nem tuddjuk megszokni:)

Normálisnak nem mondanám a ivást és a menyiséget de elfogathatonak ha tényleg szükségesnek érzed te és te se vagy töle agressziv.

2010. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Te egy komplett idióta vagy!!!!Ez kamu!!!Ne írjatok válazt!!Én is utálom az illetőt,de nem kéne így próbálni lejáratni!!!ez gusztustalan!
2010. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!