Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1. Az normális ha egy nap...

1. Az normális ha egy nap minimum kétszer töltöm a telót (nagyon sokat használom) 2. Miért nem tudom letölteni az Angry Birds-et? Mindent letudok csak ezt nem :S

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Acem van... 3 napos
2011. júl. 1. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
elsőre a válasz: nem normális, vidd vissza, mondd meg hogy ez a probléma. második: nem tudom, nem játszok ilyenekkel.
2011. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Az okostelefon soha nem fogja bírni hetekig. Ha egész nap nyomkodod, simán reális a 2 töltés.
2011. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha, szerintem is normális mert tényleg szinte egész nap a facebookon lógok, vagy ha nem, akkor játszok
2011. júl. 1. 00:51
 4/7 anonim ***** válasza:
En iPod Touchal voltam igy. Amikor kijott a Death Rally egsz nap azzal toltam. Am teljesen ok sztem
2011. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

DEFY-mmel vagyok hasonló helyzetbe, de nekem elég a napi 1 töltés. (Éjjelre rárakom, reggel leveszem és megint)

Angry Birds meg nekem simán lejött, csont nélkül...

www.market.android.com Itt jelentkezz be azzal az e-maillel amivel a Marketbe is. Csatlakozz WiFire a telóddal (vagy 3G, vagy ami van), az oldalon indítsd el a letöltést, és a telefonodon is el fogja kezdeni pár másodperc (vagy akár perc) után. Ha nem működik, akkor háttértár mód, és feltöltöm neked valahova az AngryBirds.apk-t.

2011. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez normális mert nekem régi de az is már az okostelefon kategóriába tartozik(sony ericsson p910i)és ezt is elég sűrün kell tülteni .Max 3-4 napig birja ha nem nyomkodom eggyáltalán.
2011. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de végül is nem olyan fontos az Angry Birds meg vagyok nélküle is
2011. júl. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!