Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a húgom...

Mit csináljak hogy a húgom leszokjon a cuccaim elcsórásáról?! Már megőrülök tőle!

Figyelt kérdés

Eddig mindig eltűrtem ha játszott a pvc figuráimmal,hogy a laptopomra tegye fel a játékait(sims2,ilyenek)de most betelt a pohár!Van úgy kábé tíz mangám,felállt egy székre,leszedett hármat,és összefirkálta.Közben azokat 3000 ft-ért vettem,és nagyon sokat spóroltam rá,mert nem kapok zsebpénzt.Megmondtam,hogy ne nyúlkáljon a könyvespolcomhoz,még ezelőtti nap,mikor a Gergő sorozatot akarta leszedni.Neki is vannak könyvei meg kifestői!Mit csináljak hogy leszokjon erről?!És ne gyertek nekem azzal hogy kicsi,mert 11/L én pedig 15/L!

Tudta hogy sokba került,és hogy fontosak nekem!Mit csináljak?Egyáltalán minek kifestőzik egy ötödikes?!


2010. jún. 5. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel a leírásod alapján egy siketnéma ösztönlényről van szó (hiszen nem említettél semmit arról, hogy ő mit mond, miért csinál ezt azt), ezért sajnos nehéz lesz segíteni. Talán dugd el jobban acuccaidat, vagy szólj anyádnak.
2010. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mit miért csinál,de nagyon gyerekes apuci kislánya,és ha rá merek szólni,hogy húzzon a szobámból,már megy apához,hogy ordibálok vele.Most is,úgy lek*rtam a mangáim miatt,erre bejön anya,hogy menjek bocsánatot kérni a húgomtól,meg hogy mit nyávogok a szar képregényeimen,meg nincs annak semmi baja,közben meg Hagumi haja barnáravan kifestve!Szerintem ennyi idősen már tistában volt vele,mit tesz,11 éves,Istenem!
2010. jún. 5. 10:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Verd meg. Nekem öcsém van, szintén 11 és 15 évesek vagyunk, és hidd el nekem, a kistesókat másképp nem lehet nevelni. Vannak szelídebb fajták, akiknél már a rákiabálás is segít, de nagyon ritka... És úgy látom, a tiéd sem ebbe az alfajba tartozik. :D
2010. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jaj,bocsi,nem válaszoltam neked teljesen ^^"

Mikor láttam hogy mit csinál,odamentem és mindet elvettem.Erre elkezdett nyávogni,hogy mindent kisajátítok magamnak(közben én vettem),és hogy ez a három már az övé.Erre kizavartam és elneveztem kis nyávogó apakedvencétől,retardált szarcsimbóknak is.Nem érdekelt,dühös voltam,erre visítozott,mikor kilöktem,hogy apaaaaaaa.És utána jött anyám,a szar képregényes szövegével :C

2010. jún. 5. 10:13
 5/16 A kérdező kommentje:
hehe,87%,jó ötlet xD
2010. jún. 5. 10:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én hugom ugyan ezt csinálta. Mikor nagyobbak lettünk a ruháimat,cipőimet lopta el. Én 15 éves koromban kezdtem diákmunkával. Azóta a saját pénzemből veszek mindent,így érthető,h hasonlóképp ki voltam borulva. Azóta eltelt 8 év. A cuccaimat visszakaptam,1-2 leamortizálva. Hugom bocsánatot kért és bevallotta,h akkor döntötte el,h visszaadja és nem lop többet,mikor ő is elment először dolgozni. Megtudta,h valójában mibe is kerül egy nadrág, vagy cipő. Addig én sajnos hiába kértem,nem adta vissza és le is tagadta. 23/n
2010. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is 11 éves vagyok,de nem piszkálom a tesómat és nemis kifestőzöm
2010. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De a szövegértés látom nem megy.A húgomra mondom,hogy mi a jó eget kifestőzik 11 évesen?
2010. jún. 5. 10:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Rakd a cuccaidat elérhetetlen helyre és akkor nem tudja elcsórni. Jobb ötletem most nincs.
2010. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vagy csórjál el tőle te is dolgokat :D
2010. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!