Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz ez a...

Szerintetek mennyire gáz ez a helyzet? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Nyugtassatoook meg!!! :D

Nah jó kíbírom, először is leszögezném, hogy tisztában vok vele, h mennyire embertelenül bénának születtem.

Fürdőszobánkban van egy embertelenül szar csap olyannyira, h kb. 1 hete csöpög, és egyszerűen nem lehet teljesen elzárni, vmi kis vasrésze bent elrohadt, lényegtelen. Engem egyedül már rohadtul idegesített, ezért megpróbáltam elzárni, mondanom sem kell, hogy olyan szinten elkezdett folyni, mint napokban az egész országban. kb. tényleg szenvedtem vele vagy 15percen keresztül, olyan béna voltam amilyen csak egy vak és süket egyszerre tudott volna, felhívtam bratyót, aki naná nincs itthon miért is kellene szombat 22kor és én miért állok ilyeneknek neki ilyenkor :D, pláne, h összevesztünk mind1. átküldte a haverját, aki itt volt 2 percet és elzárta. Pont egy olyasvki akinek a lehető legkevésbé örültem. Humorom van annyira jó hogy röhögtem az egészen, magamon, de igazából k*rvára bánt.

Bratyóimtól csak azt kapom, h tanulj bmeg, mert h csak úggy van esélyem megélni az biztos. Tényleg minden ilyen fizikai dolgokhoz, szereléshez béna vagyok. Az a nagy szerencsém, h viszont tényleg jó tanulónak számítok, de én tisztában vagyok vele, h rohadtul nem az eszem miatt, hanem mert tanulok, és most érettségizek, egész jól is sikerültek, mégsem annyira h pl. első helyre fel vegyenek... Ez a kis jelenet olyannyira be tett most ,h tök kilátástalannak találom a helyzetem, hisz minden vááágyam elhúzni Pestre egyedül, tanulni, dolgozni, élni. De h a jó francba fogok én így önálló lenni, ha egy kis szarban sem tudok helytállni... Igazuk volt bátyáimnak akik azt vallják: Nem bánták, meg h minden balhéban benne voltak, mert így legalább szert tettek némi tapasztalatra, önállóságra. Haza jön tesóm , másik is megtudja olyan embertelenül pofámba fognak röhögni, és tök jogosan, h pfúúh. :D Ti, h kezelnétek?

Igazából fogalmam sincs, mi a francnak írtam le mindezt és h milyen válaszokat várok, de mindenesetre jólesett kiírni magamból... :DDDD :(((((


2010. jún. 5. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg hülyeség. Majd kihívod a szerelőt. Hidd el nem minden ember tud csapot szerelni.
2010. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyomj be egy sört, feküdj le aludni és felejtsd el ezt a hülyeséget :D Nem kell mindenen fennakadni.
2010. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

embertelenül hagyd abba a rinyálást és bízz önmagadban! mért kéne fizikai munkához vagy szereléshez értened? ez hülyeség! ha a bratyóid embertelenül kiröhögnek akkor ők a hülyék nem te!!

embertelenül sok sikert az álmaid megvalósításához!

2010. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez jó :D ne parázz, nem vagy egyedül az ilyen problémáiddal.. én pl szétszedtem a motoromat egyik nap. sittysutty 1 óra alatt. tök büszke voltam magamra.. aztán 1 egész nap kellett hogy összeszenvedjem. de mostmár tudom! ergo: gyakorolj. ha elromlik bármi a környezetedben próbáld megjavítani legjobb tudásod szerint, és ne hívj segítséget amíg nem muszáj :D
2010. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
embertelenül sok sikert:D lol:D
2010. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát...már ne is haragudj de ezt olvasva elég idegbeteg vagy most. De tényleg mia jó fenéért foglalkoztat téged egy csap?

Csinálj valami kaját amire tudod, hoy mindig csorgatják a nyálukat még álmukban is és ha röhögni mernek mond, hogy nemkapnak belölük. Ha mást nem megvédeni magad tudni kell frappánsan is. De ha nem akkor csapd le őket. :) Vagy ha bénának tartanak mond azt : Igen és olyan béna, voltam, hogy sót öntöttem véletlenül a gatyáitokba.:P

2010. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem tudok kötni, de túlélem.
2010. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

B*zzz, meglepő mennyire sokat segít, ha biztatnak. :D

22.49es hát én is pont javítani akartam a r*haadt csapoon. XD

Tudjatok még röhögni elmesélem az egészet, mert amúgy én is azt teszem (magamon)

Na a legjobb, h már vagy 5 perce folyik a csap, pláne meleg víz a lehető legnagyobb sugárban (hú v*zz holnap mi miben fürdünk?:D) rohanok ki, mint a hülye a garázsba tetves fogóé vagy még 5percet kutatok kint (tudni kell h egy rakás szerszámunk van) találok minden vackot, rohanok vissza vagy 5 "fogónak néz ki de nem az" szerű szerszámmal a kezemben, már mindent megpróbáltam tekerem a helyes irányba ahogy csak tudom, semmi, tesóm felhívom, tiszta víz vok, beállít a haverja: "Na ide fogó kell, asszem itt van tesód szobájába! Mondom mi a fr*nc, a fürdővel szemközti tetves szobában volt mindvégig vagy 5méterre XDDDDDDDDDDDD Mondom neki merre tekerje, kérdi Biztos erre? Megpróbálja másik irányba és már el is zárta XDDDDDDDDDDDDDDDDD Bazz nem értek a csapok mechanikájához, de azt a r... csapot soha nem abban az iránybaaan kellett tekerni, mint most. XDD Ebből már úgysem jövök ki lazán megmondanám, ha tudnáám, h tévedek, dee tényleeeg most is értetlenül állok a dolog előtt, lehet mindjárt vissza is megyek az kipróóbáálom, h mivan XDDD

Amúgy a sörös ötlet jó dolog, de nincs leiszom magam vodkával, itt kortyolom, k.. jó direkt itthon punnyadok, h tanuljak szóbelire, erre itthon egymagam le iszom magam. XDDDD Jó éjt.

2010. jún. 5. 23:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Csapszerelésnek soha ne álljunk neki úgy, hogy előtte nem zárjuk el a főcsapot, a szűkséges szerszámokat pedig elő kell készíteni, hogy kéznél legyenek.Villanyszerelésnek semmiképpen sem állj neki.....

Viszont a leírtak alapján azt gondolom, hogy ez itt nem csak, ill. nem első sorban csak erről a csapos esetről szól, itt mélyebb dolgok állhatnak a háttérben, ezért szerintem esetleg keress egy pszichológust, mert ha egy ilyen eset ilyen reakciót vált ki belőled, akkor nagyon kevés lehet az önértékelésed, és problémás az önképed...mindez az egész írásodból, a fogalmazási módodból sugárzik. Annyit mondhatok, hogy amíg te önmagadról azt gondolod, hogy "tudom, hogy béna vagyok", addig valószínűleg kudarc is fog érni sok téren, de ezen lehetne változtatni.

2010. jún. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy kétbalkezes,béna csaj vagyok.Olyan szinten,hogy ha látnál,Te is csak röhögnél rajtam.Olyan szinten,hogy sokáig csak is egy béna,szociális fóbiás nagy rakás szerencsétlenség voltam.Tudod,miért?Azért,mert annak tartottam magam.

Ma egy családi házban élek a párommal,ahol én zárom el és nyitom meg a gázt,nem könnyű mondjuk,ha páromon kifog,én megcsinálom.A háztartás vezetésével abszolút semmi gondom,ha kell valami,elintézem magamnak.Igaz,hogy itthon minden kiesik a kezemből,de párommal csak röhögünk,néha ő is ilyen,béna család.. :-D Fel sem veszem,sokkal jobban érzem magam,mint mondjuk pár éve,de ehhez sok önbizalom meg önismeret kellett.Jah,meg nagy ívben szarok más ügyesebb,d esetleg kőbuta emberek véleményére,mert nekem például eszem van,és nincs az a hivatalos ügy,vagy cél,amit ne tudnék elintézni,mert el akarom intézni.Aztán,a kilyukad a bojler,vagy ilyesmi,hívok olyat,aki ért hozzá.Ennyi.

2010. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!