Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a sok...

Mit lehet tenni, ha a sok pech es évek óta tartó tragediasorozat miatt az életemben elfásultam es mar nem reagalok semmire?

Figyelt kérdés

Teljesen közömbös lettem , az erzeseket mar csak kis intenzitason élem át , rámsóznak egy nagy számlát vagy elvesztem amunkám, mar nem esek ketsegbe mint reg , hanem szinte kivulallónak latom magam , mintha nem

velem törtenne , nem erzek semmit .

Közlik h apam beteg , semmi , csak csendet akarok

Egyszeruen nem tudok mar sirni , nincsenek mar elvarasaim senki fele .

Nem tudom lehet magamba temetem , vagy mi

Megszoktam h a kommunikació nem segit , ha kimutatom a gyengéim kihasználnak , vagy ellenem felhasznaljak , ha segitseget kérek , nem kapok es ide jutottam .

Boldog aki sir , szól a mondás es igaz lehet .

Mit tanacsoltok ?

41/nö


2018. jan. 23. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Volta én is padlón, volt idő amikor robotként jártam dolgozni, és utána alig vártam, hogy hazaérjek.

Eredmény: Nagy önsajnálatom miatt híztam vagy 30 kilót.

De fel kell állni, és újra kell kezdeni. Mert mindent újra lehet kezdeni.Én azzal kezdtem, hogy kifizettem minden tartozásomat, és amikor már nem volt semmi tartozásom senki felé, akkor kezdtem magammal foglalkozni. Olvastam jó könyveket, eljártam úszni, kirándulni, nyaralni. Elkezdtem magamra is adni. Fogyni kezdtem, sportolni. Ma 46 évesen szerelmes vagyok ( igaz már 6 éve), és 25 évesnek érzem magam.

Talpra kell állni, de sajnálkozással nem megy. Tudom..

46/N

2018. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ez már pszichológus dolga.
2018. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ebben nem vagy egyedul. El sem hiszed hanyan jarunk ebben a cipoben.

En is regenyt irhatnek a sok rosszrol ami szuletesem ota tortent, rossz gyerekkor, amit felvaltott egy kozel ugyanolyan felnottkor, valasok, rossz kapcsolatok, nyomor, tragediak. Gyakorlatilag mindig egy meg rosszabb helyzet kovette az elozot...Pedig az eletemet valoban a legjobb tudasom es lelkiismeretem szerint elem, tudatosan igyekszem donteni, es megis.

Az embernek egy ido utan elfogy az ereje, foleg ha mint irod mindig azzal szembesul hogy a bajban gyakorlatilag mindig egyedul van.

Hajszalpontosan azt erzem amit te, de probalom ezt nem negativan megelni, marmint ezt a kozonyt. Inkabb ugy fogom fel, hogy engem mar semmi nem tud igazan megrenditeni. Meg felelni meg mar vegkepp nem ohajtok senkinek.

46/N

2018. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Iden leszek 70 esnek tudom kepzelni, ez hogy tortenhetett. Eletem legboldogabb szakasza 40 tol 50 eves koromig volt. Atvalalnam 40 evedet, minden roszkedveddel egyutt,tudnek mit kezdeni vele.Sikongatnek az oromtol, meg par plussz kilot is bevalalnek,azt is konnyebb legyozni, mint a 70 evet.Van megoldas, csak ne keseregj. Irigyellek
2018. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!