Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi sörrel "illik" vendéget...

Mennyi sörrel "illik" vendéget várni?

Figyelt kérdés
Rokonlátogatásról van szó.
2010. jún. 7. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

nő v.férfi


sztem 2-3 üveg elég kéne h.legyen

2010. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mmint h mennyit tarts otthon? hát te ismered a rokonaidat. ha szívesebben isszák, akkor 1 karton is jöhet, persze ha vannak rá annyian:) ha csak ebéd lesz, akkor egy szívesen sört ivóra számolj 2-3 üveget. a lényeg, hogy tarts tartalékot, mert ki tudja...
2010. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fejenként 2-3 üveg, persze azokat számítva akik isznak (pl. nem gyerek)....de lehet dobozos sör is, szerintem ezt lehet így, h kérsz még egy sört?....nem kell a félliteres feltétlen...2 üveg az még belefér, de szerintem a 3. csak max tartalék....azért nem leinni mennek oda a rokonok magukat, szerintem nem is illik ennél többet inni
2010. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Férfi, és nem tudok annyit venni, hogy elég legyen neki ( múltkor 10 üveggel ivott, és beszólt, hogy kevés volt).Őszintén szólva a szívem szakad meg, amikor fizetek a pénztárnál , de nem akarnék illetlen sem lenni, mégis csak rokon.Érdekelne, ki mennyit venne!
2010. jún. 7. 13:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen, és nem várja meg a kínálást, hanem kéri a következőt...
2010. jún. 7. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem gondjai vannak az alkohollal.semennyit se vegyél neki
2010. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vegyél alkoholmentes sört, fel lesz háborodva, de majd megtanulja, hogy ne legyen pofátlan.

Amúgy normális esetben, egy este/fö max 3-4 üveg.

2010. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én max. 2-3 üveggel vennék neki, mi az hogy 10? és kevesli? Mondd meg neki, menjen máshová inni. Így ha mindig van utánpótlás majd jól odaszoktatod. Kell ez Neked?
2010. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj szerintem itt már rég nem beszélünk illendőségről, ha kap 3 üveg sört az legyen elég, mellesleg én azt se akarnám h a félrészeg rokon dölöngélve pisiljen a wc mellé, a rokonlátogatás nem erről szól, nekünk is volt ilyen rokon és aztán meg a kertbe támadt kedve pisilni.....
2010. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hihetetlen módon egyátalán nem látszik rajta, hogy ivott, így ez nem lenne gond, csak a pofátlansággal...

Meggyőztetek, lesz 3 üveg sör, aztán lehet sértődni.Még nekem volt kellemetlen, hogy a saját otthonomban beszól, mintha nem lennék jó vendéglátó. A feleségét nagyon kedveljük, de sajna nem jön a pasi nélkül:(

2010. jún. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!