Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha két testvérn...

Mit gondoltok, ha két testvérnek közös szobája van, illik-e vendéget hívni úgy, hogy a másik aludjon addig a szülei szobájában, míg a másik a vendégével a másik szobában alszik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a testvérek között jó a viszony és a "kirekesztett" testvérnek nem probléma egyáltalán, hogy máshol alszik pár napig, akkor szerintem nincs ezzel semmi gond. (És ha te is elég rugalmas vagy hasonló helyzetben vele)
2011. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi ezt úgy csináltuk, hogy akkor hívtam vendéget, ha tesóm nem volt otthon, elutazott, vagy valami.

Szerintem oltári bunkóság kitúrni valakit, akármilyen kedves és aranyos, na meg ha a szülőkhöz paterolod, még velük is kicseszel.

Barátnőm pl. nem zavartatja magát, öccsével közös a szoba, de pasija nála szokott aludni. Na a srác imádja aztán a dolgot, főleg mikor már azt hiszik, hogy alszik...

2011. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!