Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ez, hogy a pincerno...

Normalis ez, hogy a pincerno igy megimer egy vendeget?

Figyelt kérdés
az utcan setaltunk a ferjemmel es vigyorogva ra koszont egy csaj,meg kerdeztem hogy ki ez ? kozolte hogy a pincer csaj a presszobol ahol kavet iszik vasarnaponkent.normlis hogy igy megismerte a csaj hogy meg az utcan is ra koszon? vagy lehet a ferjem ki kezdett vele?
2010. aug. 12. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Én eladó vagyok, egy elég nagy boltban.

"0éves vagyok na és képzeld el megyek az utcán és jön egy pár öreg néni bácsi, illetve fiatal lányok fiúk.Köszönnek integetnek mosolyognak oda is jönnek esetleg néhány szót váltani.


Persze hidd el ez természetes.

Ne féltékenykedj nincs rá okod.

És vigyázz nehogy ezzel üldözd őt a nő mellé.

2010. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Lehet hogy beszélgettek már pár szót, de hogy ráköszön az még nem jelenti azt hogy bármi is történt volna. Pláne ha minden vasárnap oda jár.
2010. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
hát az biztos, hogy dumcsiztak már, gondolom nem köszön minden vendégnek a pincérnő. Ezek szerint a férjed törzsvendég, tehát nem kell egyből arra gondolni, hogy kikezdett vele.
2010. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én simán ráköszönök olyan vendégre, aki akár csak egyszer is járt nálunk és megismerem, ebben az égvilágon semmi nincs. Örülj neki, hogy szimpatikus a férjed, ne hidd, hogy mindenki őt akarná elcsábítani.
2010. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

én is minden héten megyek a kisboltba és köszönünk egymásnak az eladóval az utcán is, mégse beszéltünk még soha két mondatnál többet.


a presszóban meg azért vannak a pultos csajok h vendégmarasztalók legyenek, de nem hiszem gyanakodnod kéne.

2010. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem pont ez a normális. A férjed minden vasárnap oda jár. Még ha nem is beszélgettek soha, gondold végig, hányszor találkoztak a vasárnapi kávék alkalmával.

Akivel az ember ennyiszer találkozik, arra ráköszön, mert "ismerös".

2010. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha Te jársz minden héten ugyanahhoz a zöldségeshez, ő is Rád fog köszönni az utcán, ha épp összefutsz vele. Pedig Te rövidebb ideig vásárolsz, mint amennyit a férjed a kávézóban tölt. Nekem inkább az a furcsa, hogy nem a férjed köszönt rá, inkább ezt említsd meg neki. Legfeljebb azt mondja, hogy Miattad nem mert, nehogy félreértsd. És máris meg tudjátok beszélni. :)
2010. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nálam olyan is volt, hogy évekig nem jártam egy helyen, ahol anno törzsvendég voltam és egyszer összefutottam az egyik pincérnővel a metrón és tök jól elbeszélgettünk, mintha régi ismerősök lennénk, pedig amikor oda jártam csak felvette a rendelést és kész. És én is nő vagyok, szóval semmi másról nem volt szó, csak arról, hogy megismert. Szóval ezek alapján semmi okod féltékenykedni!
2010. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne köztük vmi, akkor nem köszönne rá, rátok.


Én is annak idején ráköszöntem a törzsvendégekre és vissza.

2010. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
a pincérnő borravalóért dolgozik, fontos a barátságosság, közvetlenség :)
2010. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!