Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem bejövök a pasim...

Azt hiszem bejövök a pasim barátjának, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Semmit
2010. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Bäzki hát egy értelmü fekügy le vele de elöbb vellem :D küld privátot nekem is be jösz :DDDDDD és akkor sex éjel nappal nem rossz nem :DD
2010. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
93%
Ha szereted a párodat,akkor nem foglalkozol vele.
2010. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha ribanc vagy akkor foglalkozol velle de elég szomorú hogy ilyen meg fordul a fejedben :D egyébként ha le fekszel velem akkor nagyon jó lesz neked adom a farkamat ... Farok tipus: mérettem 22 cm szélesége 6 cm stb- ha gondolod itt vár :DDD Egyébként én vagyok a pasid haverja jol gondold meg az ajálatom ...
2010. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 elika ***** válasza:
100%
Sajna elég alpári, és egyáltalán nem poénos válaszokat kaptál( egy kivételével). Tehát: állítsd le a fiút, jelezz neki határozottan, add tudtára, kit szeretsz, és kerüld nagy ívben, sőt, a párodat is figyelmeztethetnéd, hogy ne bízzon meg 100%-ban a haverjában, mert ez nem igazi barát...
2010. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na hát ezek aztán szép válaszok...hol írta, hogy úgy foglalkozik vele? Engem is zavarna a dolog, valószínűleg őt is zavarja, nem akarja, hogy emiatt a dolog miatt, amiről ő nem tehet konfliktusba kerüljön a párjával. A megoldás az, hogy ha megbizonyosodtál róla, hogy valóban így van, szólsz a párodnak, hogy ne értse félre, tetszel a haverjának, de te nem viszonzod és akkor így nem lesz senki között cirkusz és félreértés sem.
2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Milyen bunkó emberek vannak, te jó ég!!! :S

Szerintem ne tégy semmit, amíg egyértelműen nem közeledik hozzád... Ha bevallja vagy valami, akkor megmondod neki, hogy te szereted a barátodat és vele max. barátságot tudsz elképzelni. De amíg nem mondja ki, addig szerintem ne tégy semmit, nehogy esetleg ellened fordítsa és úgy jöjjön ki, hogy te akartad őt elcsábítani...

2010. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szard le vastagon.

csak nem kezd el neked udvarolni a pasid szeme láttára.

egyébként meg nem kell vele kettesben maradni.

de lehet, hogy csak 1 nagyképű kis ribkó vagy, aki azt hiszi, h minden pasinak bejön.

2010. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, milyen mértékben elharapódzott mások leribancozása ok nélkül. Úgy tűnik, nagyon sok ember szorul önigazolásra.. Akinek van önbizalma, az büdös k*rva/öntelt f*sz, akinek meg nincs, az lúzer.

Jó befejeztem a zsémbeskedést, nyilván csak az veszi magára, akinek szól.

Nade. Az hogy te mit tegyél, olyan dolgoktól függ, amiről egyáltalán nem írtál. Így nemigen lehet érdemi választ adni. Nem tudom például, hogy te csak ráéreztél-e a női hatodik érzékeddel, hogy bejössz neki, vagy konkrétan nyomul rád. Ha az előbbi, akkor semmit. Érez valamit, nem tehet róla, talán még a pasidnak se érdemes elmondani, mert még itt tönkremenne a barátságuk olyan dolog miatt, amiről nem tehet. De ha nyomul rád, az más, abban van némi pofátlanság. Ez esetben számos módja van a hárításnak, viselkedhetsz vele elutasítóan, szemébe mondhatod, hogy hiába küzd, és/vagy a barátodnak is elmondhatod.

Már ha egyáltalán zavar. Mert erről se írtál. Ha az érzés kölcsönös, és kifejezetten jól esik a közeledése, érdemes elgondolkodni a kapcsolatodon. Persze, hogy izgatja a fantáziád, az normális (tudom, hogy izgatja, különben nem kérdezgetnéd itt, szerintem szeretsz ezzel foglalkozni:), ez még belefér, normális reakció. De ha tetszik a fiú, akkor gondold végig a dolgokat, hogy megérné-e. Jobb lenne vele? Érdemes tönkretenni a barátságukat egy új kapcsolat bizonytalan boldogságáért, ami ki tudja meddig tart? Ezeket már te érzed, ha ez az eset áll fenn.

2010. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

semmit

mert ha cska azt hiszed, még meg is bánthatod

ha csak finom jeleket küld és te egyértelműen a párodba vagy szerelmes,akkor előbb utóbb leáll



ha téged is megfogott, akkor viszont jobb ha kiszállsz,mert ez ritkán sül el jól...

2010. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!