Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább?...

Egy szerelmes lány kérdése:

Szerintetek hogyan tovább? Szerintetek bejövök neki, ha igen akkor mit tegyek? Szerintetek összejöhetnénk? és ezek a jelek tényleg arra utalnak hogy bejövök e neki és hogy szeretne e valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap este buliban voltam és ott volt az a srác is aki régebben beprobálkozott de visszautasitottam. Tegnap este felkért táncolni és igent mondtam, közbe bezsélgetünk és mondta hogy szép a hajam mondtam hogy köszi. Megkérdeztem hogy miért mert mondta hogy szép és az az ideálja a vörösek rámenősek. A szökék meg néha tulzásba viszik az ölegetéssel. és utána mondta hogy nézegette a képeim és hát eleg jók meg csini. Elmondtam neki hogy hülye voltam mikor nemet mondtam és hogy nem kellett volna. Azt is megbeszéltük hogy mi lenne ha. Aztán ugye fogta a derekam és megcsókolt én meg vissza. Nem érzetem még ezt az érzést de remegett a lábam, mikor rám nézett én meg rá olyan jo vt meg volt a közös összhang és mikor átölelt érzetem a védelmet a szeretete egy szoval úgy éreztem hogy egyéváltunk, összeolvadtunk. Még azt is mondta hogy jócsaj vagyok és idézem:a Női ideálom vagy" és szép vagy. Buli után mikor jöttem haza egész uton rajta gondolkoztam ő jár a fejembe, és még most is rájöttem hogy nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudom hogy mitévő legyek. Csak rajta kattogok már tegnap éjjel ota:S csak Ő van előttem A kérdésem az lenne hogy szerintetek hogyan tovább? Szerintetek bejövök neki, ha igen akkor mit tegyek? Szerintetek összejöhetnénk? és ezek a jelek tényleg arra utalnak hogy bejövök e neki és hogy szeretne e valamit? Kérlek segitsetek előre is köszönöm. $
2011. júl. 23. 00:31
 1/5 anonim válasza:
Sajnos nem olvastam végig mert előre látom hogy unalmas.Ha a melleidet bámulta beszélgetés közben,és előreengedett mindenhol,hogy lecsekkolhassa az utánfutódat,akkor bejössz neki.
2011. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy bejössz e neki?

Az tuti.

Hogy szerelmes is beléd? Azt kétlem.

Fiú vagyok és tudom, hogy ilyen szövegeket akkor löketnek egy lánynak ha más erényeket nem nagyon tudnak felhozni. Ergo szerintem tetszel neki és ennyi.

Nem azt mondom, hogy ne próbáljátok meg, de szerintem kicsit lassabban. Gondolom még nem vagy túl tapasztalt párkapcsolatokban, és pár szép szó meg egy csók el tudja hitetni veled, hogy életed párja az illető.

Próbálkozzatok, de csak lassan, legyen időd rendesen megismerni őt és a szándékait mielőtt annyira közel engeded magadhoz, hogy csalódás lehet a vége.

2011. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elolvastam az első pár sort meg az utolsó két sort.

Ha akar valamit tőled akkor keresni fog, ha nem akar semmit akkor meg nem fog.


Egyébként meg mi honnan a viharból tudjuk azt, hogy bejössz-e neki vagy sem, te voltál ott vele nem mi. És a fene tudja hogy te hogy látod a dolgokat, az is lehet valamit rosszul értelmeztél.

2011. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már össze is jöttetek volt csók megbeszéltétek hogy mindketten bejöttök a másiknak


Most már csak a fiún múlik hogy van-e annyira tökös hogy buli után is elmerjen hívni randizni.

2011. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te bejössz neki külsőleg, benned van most egy erős fellángolás, mert szóba állt veled az a fiú, aki neked is bejön.


innentől jó lenne, ha másról is beszélgetnétek, nem csak arról, h milyen szép vagy...

2011. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!