Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem barátnőjének...

A feleségem barátnőjének bejövök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy amikor találkozok vele akkor mindig néz meg direkt hozzám ér. Nem szólok érte meg semmi de amennyire tudom tartom a távolságot. Múltkor álltam a tükör előtt és láttam hogy úgy nézte a seggem hogy nagyon, meg sokat kérdez rólam és a múltkor elkezdte nézni a méteres kékerest (farkamat) majdnem odaszóltam neki valamit de inkább nem :D szerintem a feleségem nem tud róla amúgy. de már nagyon feltűnően viselkedik, még ezeken kívül sok mindent csinál. egyszer már volt szerencsém egy másikhoz aki rám is mászott de a feleségem pont abban a pillanatban jött amikor mászott volna az ölembe és elég nagy baj lett belőle, nem akarom mégegyszer. Nem tudom hogy a feleségem mit szólna hozzá ha elmondanám neki. Igazából nem akarok bekavarni de ha ez a nő is csinál vaamit akkor muszáj lesz. Mit csináljak?

28F


2011. szept. 7. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerény véleményem szerint szimpatizálsz vele, mert am egyértelmű lenne.
2011. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont be kéne kavarnod mert ezt nem nevezhetném bekavarásnak.

Tényleg nem árt ha elmondod a feleségednek, hogy rohadtul idegesíti a barátnője nem kéne meghívogatni inkább szépen lassan leépíteni mert ez nem barátnő. Az ilyenek egy idő után tovább mennek akkor mit csinálsz? Ne haragudj de a házasság nem a titkolózásokról szól hanem éppen arról hogy őszintén kommunikálunk egymással ebből baj nem lehet.

A nejed csak örülhet ha őszinte vagy vele és nem fog arra gondolni, hogy hazudsz mert épp te akarsz vele kikezdeni.

Inkább a barátnőjére lesz pipa de megbeszélheted vele hogy ne mondja vissza. Szépen csendben kiiktatjátok az életetekből.

2011. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod jól milyen válaszokat fogsz itt kapni,és azt is tudod mi lenne a helyes,ez már csupán kérkedés a részedről.
2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Most pontosan a mit csináljak mire értendő ?

Egyértelmlűen úgy tűnik, azért kérdezed, mert legszivesebben lefeküdnél vele, és biztató válaszokat vársz. Nekem legalábbis úgy tűnik.

Nos ezt te tudod, hogy bevállalod e a lelkiismereted és családi békét feladva.

Egyébként pedig a nőnek megmondanám, hogy te így veszed észre, és bár valahol jólesik, de úgysem lesz belőletek semmi legyenszíves hagyja abba.

Feleséget nem bosszantanám vele egyelőre. Elvégre mit is tud ő csinálni mit vársz attól, ha tudja. Ha nagyon laza akkor kiröhögi lenézi esetleg stb. De ha nem, akkor nektek ha van ha nincs közted és a nő közt valami, mostantól akkor is balhézhat érte, ha ő is látja a nő dolgait. Te ügyed, intézd el, ne másra hárítsd.

2011. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerezzetek neki egy hapsit. De lehet, hogy a feleségednek is feltűnt csak ő se akar patáliát a múltra való tekintettel. Én is egyetértek: beszélgetni, beszélgetni!!!

A legtöbb házasság azon csúszik el hogy a felek nem beszélgetnek egymással, nem mondják el mi fáj, mi bánt, mi jó mi az ami... stb.

Szépen lenyelik mint mindent. A családi béke érdekében.

Aztán meg rájönnek hogy régóta nem beszélgetnek és nem tudnak egymásról már semmit nem is kötődnek.

Megfelelő kulturált hangnemben minden el lehet intézni legalábbis ha két épeszű emberről van szó.

Szóval mondd csak el, nem kell egy ilyen barátnő a családi kőrbe, még az is lehet a feleséged hálás és segítőkész lesz. Ő is felnőtt ember ez meg egy probléma méghozzá kettőtöké amit meg kell oldani. A házasság se mindig habostorta ez csak egy kissebb krízis amin akár röhögni is lehetne. Ha ezt nem tudod vele megbeszélni akkor mit? Mi lesz ha nagyobb gond következik?

2011. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól néz ki tényleg de nem tudnám megtenni. Csak azért nem akarok szólni a feleségemnek mert már így is kb 1 év alatt 2 barátnőjében is nagyon nagyot csalódott..most jöjjön egy 3. is?
2011. szept. 7. 21:54
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

"nézte a seggem hogy nagyon...

... a múltkor elkezdte nézni a méteres kékerest (farkamat)"


Álmodozol, te kis hülye tinigyerek!!!

2011. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne mászkálj "kivont karddal" amikor vendégetek van, akkor majd nem tudja nézni.. szerintem eltúlzod az egészet, még az is lehet, hogy elhűlve néz téged és azt gondolja "hogy tudott az én szép és okos barátnőm ehhez hozzámenni..?"
2011. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"méteres kékerest (farkamat)" XD mekkora? 10-12 cm?


biztos nagyon jó pasi lehetsz, ha rád mászik a feleséged minden barátnője...reggel meg bilibe lóg a kezed

2011. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!