Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban kizáró tényező egy...

Valóban kizáró tényező egy férfinél a "kiszemelt" hölgy, ha már van gyereke az előző kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallottam ilyet, h olyan nővel szóba sem áll az adott férfiember, aki már gyermekkel rendelkezik, de ha megismer valaki egy számára érdekes embert ez valóban lényeges? Ha minden klappolna külső, belső szinten akkor is ezt mondanák az ezt hangoztatók?

Azért kérdezem, mert én kicsit mást tapasztaltam ill. mást gondolok, érdekelne a véleményetek!


2010. jún. 8. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Hát sok férfinél ez fontos valamilyen szinten ez meg is érthető. Pl egy ismerősöm is egyértelműen meg mondta a volt barátnőjének hogy semmi komolyat nem akar tőle mivel már gyereke van. Én sem szivesen jönnék össze gyerekes emberrel.

2010. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Párom előző kapcsolata olyan nővel volt, akinek van egy 8 éves fia. A gyerek neveletlen volt, és a páromat idegileg kikészítette. Azt mondta, nem tudna még egyszer ilyen nővel járni, mert a gyerek viselkedése megronthatja a kapcsolatukat.

(Ergo a gyereknek köszönhetem, hogy megismertem a páromat)

2010. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért baj ha valaki nem akar más gyerekével élni? Had döntse már el hogy ő akar-e gyereket és mikor, ne készen kapja! Amúgy meg akit zavar a gyerek annál nem klappolhat minden, hiszen ott a gyerek aki zavarja. Hiába tökéletes egy része a kiszemeltnek ha a másik része nem tetszik. Akit meg nem zavar a gyerek annál nem lesz ilyen probléma.
2010. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
miért baj az ha nőnek van gyermeke attól még lehet jó kapcsolatuk és nem minden gyermek rossz és idegesítő valószínű ott az anya is elengedte a gyereket, ha meg egy férfi gyerekes anyukát vesz el vagy választ akkor a gyereket is meg ismeri hogy milyen és tud dönteni.
2010. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
persze, ezt megértem h valaki nem akarja felvállalni a neveletlen kölkét másnak
2010. jún. 8. 13:43
 6/24 A kérdező kommentje:
nem baj ha nem akar más gyerekével élni, nem mondtam azt, természetesen sokan vagyunk sokféle közül lehet "válogatni".
2010. jún. 8. 13:47
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Miért baj ha valakinek barna a haja? Egyáltalán nem baj, csak nem mindenkinek az tetszik, hanem mondjuk a vörös! Ezen nem kell megsértődni.
2010. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a gyerek egy kötöttség, ez tiszta sor...de mi van ha valakinek van egy deviáns testvére, beteg rokona...ill. tapadós szülei, akkor azokat jobb felvállalni?
2010. jún. 8. 13:49
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen jobb mivel a családjával nem kell együtt élnem. De ha a nőt választom akkor őt és a gyerekét is kell tartanom pl mikor gyesen van stb nem dolgozik a mikor elkezd kamaszodni jön a duma h nem vagy az apám ne szólj bele. Ha lesz kis tesó százszor féltékenyebb mint egy édes tesóra. Plusz lehet alapból utál h elveszem tőle az anyját.
2010. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen velük nem kell együtt élni így könnyebb de ha nagyon durva a helyzet akkor az ilyen emberrel is képtelenség sokáig együtt maradni.
2010. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!