Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok szökni otthonról....

El akarok szökni otthonról. Hogyan tudnék új életet kezdeni 15 évesen?

Figyelt kérdés

Szörnyen hányatott életem van,amit itthon átélek az maga a földi pokol,de nem is szeretném ezt tovább részletezni,nem szeretném,ha nyávogós pics*nak tartanátok ti IS.

Nagyszüleim már meghaltak,egyetlen rokonról tudok,ő is külföldön él,ezért gondoltam,hogy most már a talpamra állok,és elszökök otthonról,új életet szeretnék kezdeni kudarcok nélkül.

Van 40000 Ft-om,ezt 5 év alatt gyűjtöttem össze,ebből még akár albérletet is tudnék költözni,ugye? Hallottam arról is,hogy a rendőrség visszavinne otthonra,de már megvan a tökéletes hely,egy viszonylag messzi megyében egy 500 lakosú kis faluba,egyszer voltam ott,ott nem hiszem,hogy egyhamar rám akadnának,azt meg úgy védeném ki,hogy az odafelé vezető úton ne kapjanak el,hogy itthon beadom,hogy valami program van az iskolában,ezzel előnyt nyerhetek.


2018. febr. 21. 22:31
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja,és nem akarok öngyilkos lenni,én magammal teljesen ki vagyok békülve,azt nem birom tovább elviselni,amit ők csinálnak velem.
2018. febr. 21. 22:33
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudsz várni 18 éves korodig? Utána a rendőr se visz haza, én akkor léptem meg,45 éves fejjel most azt mondom neked h maradj a popódon, húzd ki azt 3 évet fogcsikorgatva,tanulj,olvass,feljőd,és ne kockáztass ,18 évesen is macerás volt nekilódulni a vakvilágnak.. Sok rossz ért ugyis,nem h 15 éves kislányként elindulni.. Pasihoz meg ne menekülj otthonról,ez egy jó tanács, csöbör és a vödör esete 90 :% ban. Kitartás.
2018. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen nem tudsz megszökni. Kivéve ha felnött segitöid vannak. De ezért neked nagyon nagy árat kellene fizetned. Jobb lenne ha észhez térnél!!!
2018. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

15 évesen?


'Van 40000 Ft-om,ezt 5 év alatt gyűjtöttem össze,ebből még akár albérletet is tudnék költözni,ugye?"

Te most viccelsz? Ennyi pénz semmire sem elég.


1. Iskola köteles vagy.

2. Hivatalosan nem dolgozhatsz.

Mégis miből élnél?



2 Dolgot tehetsz.

1. Maradsz otthon, mig be nem töltöd a 18.-at. Utána odamész ahova akarsz.

2. Intézetbe kerülsz. Hidd el, otthon jobb.


Higgadj le és gondolkozz el egy kicsit.

2018. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy nehéz, de még bírd ki egy kis ideig addig is diákmunkázz hogy több pénzed legyen mert sajnos a mai világban 40000 ft-ból nem sok mindent lehet venni kb egy hónapig lenne elég.😕 Ha gondolod írj rám privátban és beszélgessünk.
2018. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Kislány! Te nagyon buta vagy (mondjuk úgy, hogy tájékozatlan), ha egyáltalán valódi a kérdés, amiben nem vagyok biztos. Ennyire nem lehetsz a valóságtól elrugaszkodva, hogy ne tudd, mennyit ér 40 ezer forint, a többi lehetetlenségről már nem is beszélve.

A problémádat fejtsd ki, azzal kell foglalkozni, nem nonszensz menekülésekkel.

2018. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Albérlet kizárt dolog. Az a pénz egy havi kajádra sem elég. Felejtsd el. Mindenkinek voltak gondjai otthon kamaszkorában, 3 évet kibírsz, utána úgy is azt csinálsz amit akarsz. Maradj a fenekeden szépen.
2018. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, milyen. Én 14 évesen dobbantottam otthonról, szerencsére kollégiumba, de amúgy nem bírtam volna ki máshogy.. nem hiszem, hogy a válaszadók el tudnák képzelni, miken mentem át, fiúként.


40e forint nem elég. 15 éves lányként (?) ráadásul gyorsan átvernének, kicsalnák tőled. Durvább dolgokat nem is említenék. Ne szökj el! Te is próbáld meg a kolit, ha megoldható..

2018. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Ennyire nem lehetsz naiv 15 évesen.
2018. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Kétlem, hohy ez egy valós kérdés. Ennyire senki nem lehet buta.

A 40000ftodat pillanatokon belül elveszi tőled az első tisztességtelen felnőtt,ha isten hátamögötti faluba mész kb. 2.héten

belül megerőszakol valaki, ha szerencséd van akkor rnnyivel megúszod. Ha nem akkor.meg is folytanak és egy árokban végzed. A tanáraidtól kérj segítséget. Próbálj kollégiumba menni. Vagy kérd a tanárodat, hogy forduljatok a gyámügyhöz. Ha valóban olyan borzasztó a helyzet. Bántalmaznak stb akkor kiemelnek a családból. Rosszabb esetben imtezetbe jobb esetben nevelőszülőkhöz kerülsz. Szerintem mindhárom verzió jobb mint megfojtva az árokban. 40000ft egy félcfizetés sincs....max. 4 éjszakát tudnál kifizetni belőle egy panzióban vagy hostelben. Ahol kiskorúként természetesen nem kapnál szobát. Munkát vállalni sem tudsz így pénzt keresni sem. Max utcalánynak mehetsz....de annál szerintem azért jobb otthon.

2018. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!