Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarok költözni otthonról...

El akarok költözni otthonról mert már elég sok a vita, de nagyon honvágyam van. Ti hogy kezeltétek? 24 L

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy párom, aki már szeretné ha oda költöznék hozzá, itthon én is vitázok elég sűrűn anyuval, de valahogy mégis olyan rossz elköltözni, pedig muszáj leszek... Veled egy idős vagyok egyébként. Te hova mennél?
2011. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha sz/r lenne otthon, a fenét lenne honvágyam. Mennék, amint tudnék.


És mentem is. Egyelőre kollégiumba. De bőven sok otthon az a heti egy nap is.... Ja és nem hiányzik az otthon (csak a kutyám meg az öcsém is ...), mert nekem itt az otthonom.

2011. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos most pont ugyanez a helyzet velem is. A barátom támogat, költözzek hozzá,ha már nem bírom, viszont egyetemen tanulok, nincs fizetésem, nem szeretnék a nyakán élni, bár neki ez nem gond,azt mondja. Viszont ha elköltöznék itthonról, akkor a családdal félek,hogy még jobban megromolna a kapcsolat és nem szeretnék haragban élni velük... Sajnos idegekkel már alig bírom amit művelnek velem. Mert az nem emberi rám nézve,hogy "amíg itt laksz azt csinálod,amit mi mondunk"...

Ha el tudod tartani magad, vannak lehetőségeid, fontold meg az elköltözést. Egyszer úgy is a saját lábodra kell állj, telefonon meg lehet tartani a kapcsolatot, sőt, látogatni is lehet.

2012. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló helyzet van nálam is ,a viták oly annyira elmérgesedtek , hogy apámmal nem beszélek a húgom ellenem van és anyukám sem áll mellettem.Eljutottam arra a szintre , hogy elköltözzem mert az ilyen helyzetekben előbb vagy utóbb megkattan az ember és szerintem az lenne a legjobb megoldás ha te is minél előbb elköltöznél. Előbb próbáld meg velük megbeszélni a dolgot leülni és megkérdezni mi is a problémájuk (én is ezt teszem) ha pedig továbbra sem tudjátok megbeszélni akkor a költözés az 1etlen megoldás. (és ha én meg tudom oldani akkor neked is menni fog ebben biztos vagyok mert hidd el az én helyzetem nem könnyű) 20/L
2013. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!