Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ellenezték a házassá...

Másnak is ellenezték a házasságot a szüleik, mikor megtudták, hogy összeházasodnak?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik, legfőképp anyukám szinte üvöltözött mikor megtudta hogy összeházasodunk. Nem vagyunk fiatalok, Én 27 vagyok, már 9 éve együtt, most vettünk lakást, eddig hol itt hol ott laktunk egymás szüleinél anyagi okokból, ténylegesen ketten külön nem éltünk úgy együtt, anyum ebbe kapaszkodik. Más szülők is megbolondulnak, ha kiderül tényleg kirepül a "kislányuk"?

2018. márc. 6. 08:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez az eredménye mikor azt sulykolják a nőkbe hogy "szaporodjál, mert az az egyetlen aminek értelme van" Aztán nem tudnak mit kezdeni magukkal ha a gyerek a saját életét élné.
2018. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk én hótziher, nem vennék lakást senkiel, akivel nem éltem együtt egy percet sem.

Lepontozhatsz, de ez az igazság.


9 év ide vagy oda, NEM ismeritek egymást. Teljesen más szülőkkel lakni hogy ott van a másik is néha, meg teljesen más tök kettesben.

2018. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, örültek neki szerencsére. Korábban is jó kapcsolat volt a szüleinkkel. Korábban sem kedvelték a párod? Mit gondolsz miért ellenzik ennyire?
2018. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
27 évesen ellenzik,mert hagyod, és mert még kislányként vagy számon tartva,fel kéne nőni.. Ti sose éltetek együtt csak mindig vki nyakán,de ez nem együttélés. Ezért kell leválni időben a volt családunkról. Ez meg rém nehéz ahol a gyerek háziápolónak kell idős korban meg érzéketlen robotnak, saját gondolat, vágyak, célok nélül,saját család mentesen. Az baj h te is kislányak tartod magad 27 éves felnőtt Nő lennél,de akkor ugy kell viselkedni. A pároddal ez barátság v voltatok is együtt ilyen szülői háttérel,v ott is szülői felügyelet volt? Mai fiatalok álljatok már ki magatokért,tépjetek le a védőhálót. Mi még kiálltunk, lázadtunk,nem is ragadtunk otthon 27 éves korunkra.
2018. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Ezért kell leválni a szülőkről ilyen 18 évesen. Nekem igazi tyúkanyó típus az édesanyám, máig rengeteg mindenben segít, ha megkérem, de esetleg nem tudunk beszélni 2 hétig egy szava nincs, tudja hogy intéznem kell az életemet. Ehhez kellett az, hogy hamar elköltözzek otthonról, bizonyítsam, hogy képes vagyok önállóan élni, illetve hogy dolgozzak már egyetem mellett, így anyagilag is független legyek.


27 éves korodig voltál a kicsi lánya, aki a kis barátjával lakott a házában és lehet, hogy néha beadott kicsit a rezsibe, meg jobb napokon kiporszívózott a szobájában. Hogy kezeljen így felnőttként?


Én 27 éves koromra középvezetőként dolgoztam, saját lakásom volt, 9 éve egy fillért nem kaptam szüleimtől (pedig volt, hogy havi 20 ezer forintom volt kajára a kollégista időkben), magam intéztem mindent, üzleti utakra jártam.


Sokan annyira nem önállósodnak, hogy egy hetes görögországi nyaralást nem tudnak egyedül megszervezni, de már gyerekük van. Nem irigylem azokat a gyerekeket.

2018. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó minden szavad igaz. És az ilyen oriás gyerekek vállalnak több gyereket,de közben alap dolgok nem mennek mert még 30 évesen is a szülők intéznek mindent helyettük..
2018. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nem, már amúg is megvoltak akkor a gyerekeink, de anyukámat a szülei próbálták lebeszélni anno arról, hogy hozzámenjen apámhoz... Totálisan igazuk volt!! Csak anyám nem látott a rózsaszín ködtől
2018. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
#12 úgy gondolod ezt, hogy előtte pl kellett volna egy albérlet, ahol együtt vannak egy ideig, és nem azonnal egy lakásvétel?
2018. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem arra utalt- és igaza van- hogy együtt lakva derülnek aki az apróságok amikkel bosszanthatják egymást, vagy a nem is olyan apróságok, mint hogy ki mit Hárit a másikra, mennyire egyeznek a szokásaik, el tudják-e viselni egymás bogarait egyáltalán...
2018. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Oké, de ha nincs hol együtt lakniuk szülők nélkül, akkor nyilván nem is fognak tudni együtt lakni, mielőtt összeköltöznek... ezért kérdeztem. (Utolsó előtti voltam)
2018. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!