Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párok,...

Vannak itt olyan párok, akiknek a szülei ellenezték a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan oldottátok meg ezt a problémát?

18/L


2010. febr. 20. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak...pl. én és a férjem.

Kezdetben mindkét oldalról, majd az ő oldaláról rendeződött a dolog úgy szinte magától. Rájött az anyósom, hogy szeretem a fiát és nem akarom kihasználni, és azóta nagyon jól megvagyunk :)

Az én szüleimnem viszont a mai napig nem igazán sikerült a férjemet elfogadniuk. Nem mondják, de sokszor tesznek olyat, amiből totál lejön. Remélem az idő ezt is megoldja, csak nekik jóval hosszabb időre van szükségük, mint anyósomnak.

Sok sikert nektek is! Ha eléggé szeretitek egymást, együtt leküzditek ezt is!

2010. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom anyja (az apja már meghalt) ellenezte. Annyit mondott, hogy utál engem, hogy miért nemtudni. A saját rokonaival nem beszél, mert szóbaállnak velem. Az én anyukám (nekem sincs apám) segítségével, és önerőből vettünk egy házat hitelre, és most nyugodtan élünk. Így oldottuk meg. Másképp már a kapcsolatunk ráment volna, anyósom szidkozódása, kavarása miatt. Mindent elkövetett, hogy szétválasszon minket, csak az okot nem mondta meg soha senkinek, hiába is kérdezte tőle akárki.
2010. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagymama ellenezte, egy darabig benne volt a család, de aztán valamiért fordult a kocka és most minden rendben.

De attól még tudjuk, hogy nem teljesen van rendben, csak csend van. (nagy baj, hogy szegény családból származom, hogy kövér vagyok, blabla)

2010. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3 éve vagyok a párommal együtt. Kezdetben anyáék nagyon örültek neki h végre találtam egy nem dohányzó, nem piás, nem szerencsejátékos, nem bulizós (persze bulizik, de nem minden hétvégén) srácot. Aztán sajnos történt vmi és az anyukám nagyon ellene lett. Azt mondja h nem illik hozzám, mert én hiperaktív vagyok ő pedig pont az ellentettem. Megalszik a tej a szájában a drágámnak =] Szerencsére nem hangoztatta csak éreztette, de az éppen elég volt.

Nagyon sokat veszekedtünk ilyenek miatt =[ Volt h nem találkoztunk hetekig... ilyen szünet féle volt vagy mi. Aztán rájöttünk h hiányzunk egymásnak és h nem érdekel ki mit mond, mi kitartunk.

Mostanában pedig bebizonyította a párom h annak ellenére h nagyon sokat vitáztunk és tudja h hibázott ő szeret engem és bármikor számíthatok rá.

Anyukám pedig rájött h nincs értelme annak h ellenezze, úgyis az lesz amit én akarok.


Sok sikert kívánok nektek! Tartsatok ki és mutassátok meg h ti igazán kelletek egymásnak!

20/L

2010. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen, az előttem íróknak még a problémás szülők a régi korokból származnak, konzervatívak, akkor még simán rámondták egy emberre, hogy nem szimpi, és tiltottak. De léteznek olyan szülők, akik reálisan látnak, segíteni akarnak, és mikor kellően megismerik az illetőt, akkor tiltják el lányuktól. 10-ből 9 ember utálta az illetőt, csak épp a lány nem veszi észre, akkor elgondolkodtató, nem??
2010. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ÓÓÓóóóóóó,igen! :)

Az anyósom rettenetesen ellenem volt!Nem mondom hogy ok nélkül,mert miattam vált el a fia...(Nem kérek kritikát,kaptam már eleget!)

Ciklikus balhéink vannak:volt egy nagy mikor kiderült,hogy együtt vagyunk,aztán mikor összeköltöztünk,aztán a legnagyobb mikor kiderült hogy babát várok.

Aztán mostanában egész jól megvagyunk (le is kopogom!),bolondul a pici unokájáért,egész jól fogadta azt is hogy nyáron összeházasodunk...


Hogy hogyan oldottuk meg?Mindenáron kitartottunk egymás mellett!!!Mennél jobban szét akart minket robbantani a "kedves mama",annál inkább harcoltunk egymásért!Megérte.Ma már boldog kis család vagyunk :)

2010. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk annyiban hasonlít a helyzet az előzőéhez, hogy az én párom is miattam hagyta el az élettársát és a gyerekét. Öt éve együtt vagyunk két éve házasok, de szüleit a mai napig nem ismerem. Egyszer beszéltem telón anyukájával, amikor elhordott mindenféle k...nak, és akkor azt mondtam a páromnak, ha ő ismeretlenül ilyen negatívan ítél meg, akkor nem is vagyok rá kíváncsi, mert ez a viselkedés nem engem minősít. Az esküvőnkre sem jöttek el, pedig meg lettek hívva. Eleinte nagyon bántott, hogy még esélyt sem adnak, hogy megismerjenek, de ma már nem foglalkozom vele. Ez szerencsére nem törte meg a kapcsolatunkat. Az idő bebizonyította, hogy jól döntöttünk, hogy együtt vagyunk, imádjuk egymást és senki véleménye nem érdekel minket. Az anyós meg foglalkozzon az ex-szel.
2010. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert a parom szinesboru. De ma mar latjak, hogy ennek semmi koze ahhoz, hogy milyen ember. Mellesleg o az elso ember, aki mellett igazan boldog vagyok, szoval meg ha tovabbra is elleneznek sem erdekelne kulonosebben :)
2010. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenkinek rendben van minden.Mi a párommal sokat veszekszünk anyum miatt (egyrészt).Nem tudom ki e birjuk igy ezt az egészet.1 év után tudunk csak összeköltözni, mikor leérettségizek.És ez hosszu idő.Párom mondott olyat is, hogy ha anyum igy fog viselkedni, akkor nem tudja mi lesz, de ő sokat akar velem lenni.Anyum sokszor mondja nekem, hogy nem hozzám való, stb.meg a szerelem ugy is elmulik..Igaz, van egy kis korkülönbség, de akkor is.Látja hogy szeretem.Nem fogom hagyni, hogy bele szóljon, ugy is azzal leszek, akit szeretek, de viszont azt sem tudom meddig fogom ezt igy birni.Nagyon nehéz.Azt sem engedi, hogy együtt aludjunk.jó, ezt megértem, de...nehéz :(
2010. febr. 20. 14:50
 10/13 anonim ***** válasza:
És mennyi az a korkülönbség?Nem lehet,hogy anyukád a kora miatt nem rajong érte?
2010. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!