Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a nők...

Miért gondolják azt a nők közül sokan hogyha terhes lesz a férfi megszereti, összehazasodnak?

Figyelt kérdés
A barátnőm is így gondolta. Elég laza kapcsolatban volt egy férfival aki nem szerette. Úgy gondolta ha terhes lesz a férfi elveszi és a gyereket is szeretni fogja. Ehez keppest csak a gyerektartast fizeti a gyerekre nem kíváncsi. Azóta feleségül vett egy másik nőt aki most gyereket vár. A barátnőm ezen kibukott mert ő azóta is egyedül van, depressziós volt. Persze a pasi sem védekezett de a barátnőmre se lehetett hatni mert teljesen ebben a teveszmeben élt, hogy a gyerek összeköti őket. De aki így gondolkozik az miből gondolja hogy megjavit egy eleve mindenféle erzelem nélküli kapcsolatot egy gyerek amikor ez nincs így?
2015. ápr. 12. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem, mire alapozzák, de sokan ilyenek.
2015. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos arra, hogy annyira cuki a kisbaba, hogy megolvasztja a férfiak kő szívét.
2015. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
100%
Ezek az ostoba 3,14csák lasszónak képzelik a gyereket, amivel szerető férjet lehet fogni. Azért, mert néha egyiknek másiknak sikerül, erre annyi az esély, mint amikor régi időkben a szülők választottak párt a gyereküknek, úgy gondolva, majd megszeretik egymást. Lehet, a gyereket szeretni fogja, de a lelke mélyén soha nem bocsájtja meg a nőnek, hogy elcs×××te az életét.
2015. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy sokan miért hiszik azt, hogy bárkit is meg lehet fogni egy gyerekkel. Sajnos sokan vannak így, de nagyon rosszul gondolják, aztán ki issza meg majd a levét ennek? Az a szerencsétlen gyerek.:(
2015. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mandula95 válasza:
89%

Erre a kérdésre már régóta keresem a választ... Sajnos ebben nem vagyunk egyformák, vannak ilyen nők.

Hasonló eset miatt romlott meg a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, bár mi még fiatalok vagyunk a gyerektémához, de ha vagy 5 évvel idősebb lenne, szerintem azt is bevetette volna.

Volt egy szexkapcsolata egy nála 3 évvel idősebb sráccal, semmi érzelem, amit a srác nem egyszer nem kétszer közölt vele. A barátnőm ezt látszólag elfogadta, de aztán úgy kezdett viselkedni, mint egy féltékeny feleség. A srác közben sorozatosan megcsalta, aztán mindig elhagyta, de a porig alázva szegényt.

És sose tanult belőle. Milliószor beszéltem erről vele, volt, hogy már kiabáltam vele, hogy térjen észhez, folyton visszakönyörögte magát és kezdődött az egész előről.

Azt hitte, hogy a fiú meg fog változni, járni fognak és majd ő lesz a férje. Szerintem azt hitte, a fiú viccel vagy hazudik, és amúgy titokban halálosan szerelmes belé...

Lányként mondom, hogy nem értem az ilyen nőket. Abszolút nem vágják, hogy hogy működik egy férfi. Szerintem borzasztóan vakok és naívak. És szerelmesek, de nem a jobbik módon, hanem a "pszichopata" módon.

2015. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:
100%

Mert önzőek.

Azt gondolják, hogy majd valaki boldoggá teszi őket. Az ős boldogságuk a pasinál van. Ha férjhez mennek, gyerekük lesz akkor a gyerek adó kártyájával együtt a postás a boldogságot is meghozza.

Gyorsan legyártják a gyereket így az egyik kelléket kipipálhatják.

Közben reménykednek, hogy akkor a pasi elveszi őket és akkor már csak a postást kell várni a boldogsággal és utána Hawai, boldogság, napsütés :))

2015. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos látott egy még fekete-fehér romantikus filmet Jávor Pállal, ahol a "megesett" lányt tisztességből elvette aki felcsinálta. De az a világ már rég volt. És az véletlenül jött össze. Akkor még a nők is tisztességesek voltak.

És nem férjfogó pecabotnak használták a vaginájukat és a méhüket.

2015. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!