Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan kapcsolatod...

Volt már olyan kapcsolatod ahol nagy volt a különbség családi háttér szempontjából?

Figyelt kérdés
Mi történt végül? Szívesen olvasnám mások történetét ezzel kapcsolatban.

2018. márc. 13. 19:40
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, igazából ez az egy kapcsolatom volt és tart 9 éve. Mi konkrétan csórók voltunk, ami anyósnak sajnos nagyon szúrja a szemét. Nekik vállalkozás, 2 autó, nagy ház, mindenkinek külön szoba, élelmiszerek pazarlása, plusz egyfajta sznobság hogy ők nem vesznek ám akármilyen olcsó szart. Gyereknek tandíj fizetve, albérlet fizetve. Na nálunk apám alkoholista rokkantnyugdíjas volt, anyám munkanélküli, mindenből a legolcsóbb, kocsi nincs, 3-an egy szobában, örültünk ha kaja van. Én végigdolgoztam az egyetemet hogy kikerülhessek onnan. Anyós minden találkozáskor elmondta hogy nem vagyunk egy társadalmi rétegből és hogy keressek inkább magamhoz illőt. Barátomnak ugyanezt, volt olyan hogy gazdagabb lányokat odahívott hogy hátha a fia átszeret valamelyikbe. Másoknak mondogatta hogy koszosak vagyunk mert kutyánk van (???) és hogy parasztok vagyunk. 9 év alatt azért már megunta de elég sokáig hallgattam. Azóta is bekaphatja.
2018. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Elváltunk. Folyton várta a sült galambot, a kapott lehetőséggel (pénzzel) nem tudott élni, csak felélni. Nem ugyanazok voltak a céljaink már, legalábbis a megvalósítás módja tuti.
2018. márc. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A felesegem kb kozeposztalybeli csaladbol szarmazik, van sajat hazuk garazzsal, van nehany autojuk, nyaralnak minden evben a tengerparton.

Az en szuleim meg nagyszuloi hazban laknak, autot is csak oroksegbol tudtak venni, nyaralni nagyon ritkan mentunk, tengerparton nem is voltam soha.

Ennek ellenere egyutt vagyunk a felesegemmel, nem zavarja a dolog. Tudja hogy magyarorszag nem gazdag orszag, o meg kulfoldi ahol mar 50 eve is volt mosogatogep a konyhaban es soha nem laktak olyan hazban ahol nincs klima.

2018. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A mi házasságunk ilyen. Az én szüleim mindig törődtek velem, lehetőségeikhez képest mindent megadtak nekem. Férjem szülei elváltak, apja ötször minősült, itt-ott elpotyogtatott egy-két gyereket, anyja egyedül élt. Férjemmel egyikük sem törődött, nem is tartotta velük a kapcsolatot. Már egyikük sem él, mi sem vagyunk fiatalok.
2018. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*nősült (hülye tablet)
2018. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!