Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ehhez?

Hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tegnap az Aktívba, volt egy riport, melyben egy magyar nő babákat gyárt. de nem akármilyeneket, hanem élethű babákat. Olyan szülőknek, akik elvesztették saját gyereküket.

A gyászló szülők a saját gyerekükre formázott játékbabát kérnek, hogy a fájdalmukat csillapítsák.

Lehet hogy én egyedül vagyok ezzel a gondolattal, de én nem tudnék utána egy olyan játékbabára nézni, ami a gyerekemet formázza.

És ti?


2010. jún. 10. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, én sem biztosan nem!!! Őrizgetnék róla fényképeket a fiókban és az emlékeket a fejemben. Nekem ez bizarr!
2010. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján. Ha valakinek ez hosszájárul a gyászfolyamat enyhítéseshez ténylegesen - ahogy a hölgy is elmondta a riportban, hogy addig nincs gond, míg vki VALÓDI gyerekként nem kezeli- az még úgy oké. De néhány bemutatott baba (nem tehetek róla) nekem nem szép látvány volt, főleg a grimaszolósok. (Azok olyan kis gnómok voltak.) Akkor már mosolygós, vidám baba....
2010. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha,szerintem ez beteges egy kicsit.Tudom hogy nagyon fáj a szülőknek elveszíteni a babájukat,de sztem ez nem jó dolog.

Izlések és pofonok.

2010. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az ő kiállítását láttam egyszer élőben,frenetikus volt...

2010. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Nekem egy ilyen élethűen megformázott alvó baba olyan, mintha halott lenne. Egyetértek veled, én sem szeretném újra és újra a halott babámat látni. :(

2010. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem meg nem izgat ki hogy gyászol... Engem nem zavar akkor mit törődjek vele? Nekem ha meghalna valaki akkor nem akarnák ilyen babát, mert az úgysem olyan mint az igazi, nekem kifejezetten ronda.
2010. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úristen, ez hátborzongató!!!!
2010. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!