Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyulnátok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok ehhez a kijelentéshez ha a barátotok mondaná nektek?

Figyelt kérdés
Bármilyen apró gond adódik köztünk, megkérem hogy beszéljük meg normálisan, erre meg csak azt válaszolja, hogy "ha nem tetszik keressek jobbat".Tényleg ezt komolyan gondolja?már többször előfordult, meg is kérdeztem és mindig eltereli a témát, aztán lassan elfelejtődik 20/L
2010. jan. 10. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a volt párom is fenyegetőzött ilyennel. és amikor meguntam és ott hagytam sirva jött bocsánatot kérni!

nem komolyan gondolja sztem, de minden esetre vegyétek komolyan. beszéljétek meg, ne engedd h elterelje a témát. mond meg neki h ha mégegyszer mondja megunod és tényleg elhagyod.. talán egyszer ha mondja még szivasd meg h joo akkor sziia. és menny el.. ugyis utánnad megy ha szeret.. ha nem megy utánnad akkor meg legalább meg tudod h nem is illetek össze.. mert nem szeret eléggé.. és találsz egy jobbat aki nem mondja!!!

2010. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress jobbat...
2010. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mondja mindig, mert akarja hogy én szakitsak vele, mert talán ő nem akarja megtenni? Várja azt az időt amikor végképp elegem lesz és elhagyom?Megkérdeztem, de csak annyit válaszol hogy szeret és nem akar elvesziteni.De akkor miért viselkedik igy?
2010. jan. 10. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor nem szabadna így viselkednie, hiszen nem tizenévesek vagytok! Szerintem fogadd meg az 1. válaszoló tanácsát..., ha legközelebb ezzel jön, akkor mondd neki, hogy már kereshet is mást, mert neked ebből a nemtörődömségéből eleged van! Tudom, könnyű ezt mondani, de csak így tudhatod meg, hogy igazából mi is a célja az ilyen viselkedéssel! Légy erős és állj ki magadért!
2010. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem hagynám szó nélkül. Sőt szerintem azonnal ott is hagynám. Főleg ha ezt nem viccből, hanem komolyan gondolja. De nekem ezt még sosem mondta a barátom. Mindig mindent megbeszélünk egymással, ha esetleg valami gond van vagy akármi. Ha ezt a te barátod nem képes megtenni és nem hajlandó a kapcsolatotok érdekében tenni is azért, hogy normálisan működjön, akkor nincs értelme az egésznek. Az úgy nem buli, hogy ha bármi van akkor csak te engedsz.
2010. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a barátod tanácsát. Keress jobbat:D
2010. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ááá ez bunkó szöveg...mond neki hogy akkor keresek is jobbat ha szeret nem mondaná többszöris ezt neked.
2010. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!