Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnátok ehhez a...

Hogyan viszonyulnátok ehhez a problémához, mit tennétek, mint gyermekek?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy problémája anyukámnak.A fogai iszonyú csúnyák, szülés után egyáltalán nem fordított gondot erre, nem ápolta fogait, nem tudom életében volt-e fogorvosnál:-S ma már addigra jutott, hogy alig van foga és iszonyú szájszaga van:( (nem is tudjátok milyen nehéz nekem ezt leírni...) Sokszor én szégyellem magam a helyében, amikor egy kisgyereket ölbe vesz és mondjuk elkezdi csókolgatni:-S Vagy pl. ahogyan eszik sokszor a fogai miatt...

Sokszor elhúzódom ha megakar puszilni, ő azt hiszi azért mert "már nagy vagyok", de igazából azért mert undorodom...de ezt mégsem mondhatom meg neki...többször mondtuk, hogy meg kéne csináltatnia a fogait, mert ez így nem mehet tovább, de legyint egyet és kész. Nem vagyunk eleresztve anyagilag, de ki tudnánk fizetni lassacskán. Még pótolnék is belé, becsület...Sokszor már ismerősök az utcán ha leállunk beszélgetni is megkérdik, hogy "miért nem csináltatod meg a fogaid?"...ott mosolyog, nincs válasz. Csodálkozik, hogy húzódozik tőle az ember. Aztán mikor a páromat ölelgeti...a párom szülei és családja:-S


Ne értsetek félre én nem akartam ezzel ócsárolni a saját anyámat, de már nem tudom mit találjak ki...én már akkor is kifutok a világból ha meglyukad egy fogam, azonnal fogorvoshoz megyek...


22-L


2011. aug. 18. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizesd ki neki, ha ekkora gond. Ilyen rossz fogakat rendbe tenni több százezer forint.
2011. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szar helyzet nagyon, de ezek szerint nem egy sértődékeny típus, ha ennyien mondják Neki és mégsem esik le Neki a tantusz... Szóval így nyugodtan ülj le Vele és mond el Neki, h Téged ez nagyon zavar és valljuk be nem csak a látványa és szereted Őt, nem azért nem akarod megölelni, mert nem szereted, hanem a szag miat.. Lehet így felfogná. Elkíséred, segíted, stb. MOndd meg Neki, hogy ez visszataszító, de tök jó, mert ez csak rajta múlik és tehet ellene, Tudod, egy pozítív, egy negatív kijelentés ez pszichológiailag is jobban hat :) Sok sikert! :)
2011. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
anyámnak 300ezer Ft-ba kerültek a fogai és csak felsőket csináltatott, koronákat!! sok pénz nagyon. De komolyan nem értem, hogy eddig miért nem érdekelte ez az alapdolog. Ha lenne valaki, aki ez elmondja neki, hogy taszító a kinézete emiatt, talán felfogná.
2011. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:-S Hát nem tudom...gondolom, hogy egy nagy beszélgetés kellene, utána pedig rá kéne vennie magát végre...

Azért egészség szempontjából sem a legjobb dolog:-S

2011. aug. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!