Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri így elköltözni?

Megéri így elköltözni?

Figyelt kérdés

Otthon nagyon rossz a kapcsolatom akivel lakom....


Érettségim van csak egyelőre.


Ha elköltöznék maradna 100 Ft körül úgy hogy már kifizettem a lakast rezsit. Ennyi maradna kajára meg élni, meg persze félretenni hogy legyen tartalek pénzem. Levelezon mennek továbbtanulni.


Te költöznel ilyen feltételek mellett? Ha otthon már kibírhatatlan



24 éves vagyok


2018. márc. 18. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha a lakás és rezsi kifizetése után marad még 100 ezred, akkor akkor a helyedben azonnal pattannék, ha otthon kibírhatatlan a helyzet.
2018. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer, vagy tényleg szó szerint 100 ft? Utóbbiból nem tudsz kajálni. 5-10 üres zsömle attól függően hogy hol veszed... Ha 100 ezer, akkor vágj bele. Abból bőven tudod fedezni kaját. Félre tenni nem sokat fogsz tudni, de ha ennyire rossz otthon, akkor többet ér, hogy ép ésszel megúszd.

Akkor is ennyid marad ha csak szobát bérelsz és nem egy teljes lakást?

2018. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam. 100 ezer marad.


Ez egy kis garzon, családon belül kaptam meg.

2018. márc. 18. 16:51
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
oszinten? élettárs, feleség/férj és vele olcsobb lesz minden, uakkora hazban (kiv kaja mert az duplazodik)
2018. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy "indulásnak", nem olyan rossz ez.
2018. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj, igy megéri. Férj feleség nem kell azért h olcsobb legyen az élet az reg rossz ha ezert van egyutt két ember..
2018. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze, azért nem mindegy, mennyire rossz az a kapcsolat otthon. Mert azért félretenni, spórolni, nyilván sokkal könnyebb lenne otthon.
2018. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan rossz én kilépnék,akár család akár párkapcsolat. A szarba nem kell dagonyázni,inkább dolgozok többet de jo a légkör,nem olyan h a buszmegállóba jobb,mint otthon.. Én örültem h leléphettem a verés lopás stb elöl, és végleg kitörölhettem az életemből a családomat.
2018. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg ahol a 24 évesnek pl még a több éves párkapcsolatban az együtt alvást is tiltják, naná h menni akar,hemzsegnek az ilyen kérdések. :(
2018. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én mindenképp mennék a helyedbe. Sok sikert kívánok!
2018. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!