Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri 22 évesen, képzettség...

Megéri 22 évesen, képzettség nélkül elköltözni otthonról és gyári munka mellett továbbképezni magam?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Igen.

Nemigen.

.

Több válasz nincs.

Ha ezzel megoldódik a problémád, amiért el akarsz költözni, akkor igen.

Ha nem oldódik meg, akkor számolj, hogyan jutsz előbbre: ha otthon hozzájárulsz a költségekhez, vagy ha külön költözöl?

.

Nem konkrét kérdésre nincs konkrét válasz.

2015. jún. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt a sémát követtem es nem remenytelen de hogy működik-e és hogy megéri-e az nagyban függ a körülményedtől és az igényeidtől. Hol tudsz lakni és az mennyibe kerül a sajat élet, mennyi az iskola és úgy általában mik az igényeid. Én a gyár fizetésből nem tudtam egyszerre elköltözni és a sulit is fizetni. Ezért most is a szüleimmel élek és mivel az én szakmám nagyon alulfizetett hiaba fejeztem be a sulit és kezdtem el a

szakmamban dolgozni igy sem nagyon futja költözésre épp hogy megélek..igaz nekem van saját autóm és járok kiransulni, szórakozni stb is. Ha valaki erről lemond akkor félreteheti a pénzt költözésre. De ha már van az embernek egy hitele akkor meg csak álmodozik hogy valaha költözni tud. Én a költözésrol mondtam le egyelőre. 27/L

2015. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a szomorú igazság hogy a gyárban jobban kerestem mint a szakmamban. De nem mennék vissza!
2015. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyári munka több műszakos, és nagyon rugalmasnak kell lenned, különben kiraknak. Nem mondhatod, hogy ekkor és ekkor nem érsz rá, ha be vagy írva 8 órára, mégis aznap mondják neked, hogy te ma bent maradsz 12 órát, akkor senkit nem érdekel, mit terveztél volna aznap munka utánra, bent maradsz, különben többet már be se kell menned. Nálunk legalábbis így volt. Ha ilyen körülmények között van időd/energiád/lehetőséged tanulni, akkor hajrá.
2015. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!