Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai ingatlan és albérlet árak...

Mai ingatlan és albérlet árak mellett az egyik fél 2 gyerekkel hova tud menni válás esetén?

Figyelt kérdés

Elnézést, nem tudtam, melyik kategória legyen, maradt ez.

Szóval nézegetem az albérlet árakat Pesten, mert nagyon nem élünk jól a férjemmel az utóbbi két évben.

Azt látom, hogy 60m2 lakás külvarosban 130e+rezsinél kezdődik. Nem keresek rosszul, úgy gondolom, de egy ilyet nem mernék bevállalni, mert ha bármilyen varatlan kiadás jönne, akkor annyi. A többi elvált ember hogyan kezd új életet? Annyira csodálom azt, aki lépni mer. Mi kell hozzá? Hogy vágjon neki az ember?


2018. márc. 24. 20:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Vidéken..
2018. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Bp től 30 km- re már 50-60 ezer egy albèrlet.
2018. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
Minek váltok el,tök macera,pénzveszteség,éljetek együtt lakótársként,de legyen párotok,mások is igy csinálják.
2018. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Most hol laktok? Van saját ház?
2018. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Most házban lakunk Pesten, ez férjemé, szüleitől örökölte, tehát mindenképp nekem kellene menni a gyerekekkel, de fel nem fogom, hogy egy fizuból ezt mások hogy fedezik, akik mostanság albérletbe mennek.

A lakótársas dolog, amit valaki írt, hát...most is azok vagyunk igazából, de hogy legyen így mellette más, azt nem nagyon tudom elképzelni, nem volt köztünk megcsalás soha (legalábbis részemről, nála nem tudom).

Lehet, a vidék lenne jó. A munkahelyem nem szeretném lecserélni. Egy multinál vagyok 8 éve, szeretem amit csinálok, nem is fizet rosszul, stb

Csak attól tartok kissé, hogy a gyerekeket reggel jó korán kellene ébreszteni, mert hát a dugó reggel befelé, este ugyanez...nem tudom.

2018. márc. 24. 21:45
 6/28 anonim ***** válasza:
33%

Milyen idősek a gyerekek?

Nem maradhatnak az apjukkal,ha az ő lakása jobb helyen van?

2018. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
Nálad lehet nem volt megcsalás,de férfi ban ne bizz,lehet azért sürgős neki h kipateroljon téged gyerekestül, mert már meg van a beköltöző hölgy is.. :(
2018. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
8 és 4 évesek. Nem, sajnos a férjem nem sokat foglalkozik velük. Mármint szereti őket, de nem az a gondoskodó fajta, ha nem vagyok itthon, nem jut eszébe pl enni/inni adni nekik, addig ropit esznek, vagy amit találnak, stb, nem is lenne hozzájuk türelme, szerintem. Soha nem volt velük még jatszótéren, soha nem altatta el egyiket sem, nem tudom elképzelni, hogy itt hagyom őket.
2018. márc. 24. 22:20
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Fordulj ügyvédhez! Ha a ház a férjedé is, biztosan van, amit te vittél a házasságba, kell lennie megosztható vagyonnak is. A szüleidtől nem lehet számítani valamire? Ha lenne kezdőtőkéd, érdemesebb lenne lakásvásárlásban gondolkodni, inkább törlesztő részleteket fizess, mint albérletet. Ne felejtsd el, hogy gyerektartásra is számíthatsz, ha neked ítélik a két gyereket. Egyébként, ha lakást vásárolsz érdemes megnézni az 50 nm körülieket is, mert ott már akadnak 1+2x1/2 szobásak is, és egész más árban vannak. Ez az albérletre is vonatkozik, de azt ha csak egy mód van rá, kerülném.
2018. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat!

Vettem fel anno 3 000 000 szabadfelhasználású hitelt, abból hoztuk rendbe ezt a házat, de számlákkal már bizonyítani nem tudom.

Gyerektartástól tartok egy kicsit, férjem 2 éve nem dolgozik, bár ha én elmennék, kénytelen lenne.

2018. márc. 24. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!