Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos e a felháborodásom?

Jogos e a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Ha a férjemmel közös kasszán vagyunk,jogosan mérgelödök e,hogy a férjem fele fizetése gyerektartásra megy el,a másik feléböl meg ügyvédet fizet,meg birosági költségeket,mert a volt feleség állandoan pereskedik valamiért?nekönk is van közös gyerkünk,aki emiatt hátrányba szorul.
2018. márc. 26. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Nos ha úgy mentél hozzá és kölykedzettél neki, hogy tudtad, hogy van már gyereke és az ex nem a puszipajtása, akkor nem jogos.

Tudom én hogy szívás az élet, de magadnak választottad.

2018. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom tudtad, hogy van gyereke mikor szültél neki. Így jártál.
2018. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem jogos,legyen külön kassza. És tudtad h van gyereke, sajnos az örökre az övé marad,persze akkor ha férfi és apa... Én is pereskedtem a gyerekem érdekében,de ezt csak az érti meg akit pasi otthagyott már a lóturóban és tovább állt.. Mondjuk én feladtam,miután elvagyontalinotta magát,és rokkant nyugdijas lett papiron a cégvezető úr,mert rájöttem h a gyerekem nyugalma többet ér,mint pár ezer forint,amit a birói végzés kisajtól belőle,miközben még a telefont se emelte rá évekig a gyerekemre..
2018. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Már rég kérelmezni kellett volna a tartasdinn csökkentést, mivel azh összes gyerekre együtt max a fizetés fele lehet terhelve.

Nem tudom min kell peresedni, de ha bírósági költségeket kell fizetnie, akkor ő a pervesztes, ergo hibás.

2018. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem jogos. Ilyen feltételek mellett vállaltad a közös kasszát és a közös gyereket.

Nem két év házasság után állított kész tények elé.

Ezért nem kezdek elvált férfival. Te meg nyelsz kettőt és elviseled mosolyogva.

2018. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%
Na és a külön kassza mivel volna jobb, 3?
2018. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Amennyiben közös gyereketek van, akkor már hosszú évek óta együtt vagytok.

A fentiek tudatában meg szabad kérdeznem, hogy mégis mire számítottál??

2018. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Ha pereskedik es meg is nyeri a volt feleseg, akkor jogos. Maskulonben veszitene.
2018. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
3 vagyok. Annyiból jobb h igy a kérdező pénze is uszik,mert közös a pénzük,legyen külön kassza az ő pénze az övé,a férjéé meg osztódik. Bár gyanitom h nem most kezdődtek a problémák náluk,hisz tudta a kérdező h van már egy gyerek akit azért apukának is támogatni kell,tudom ez a férfiaknak rossz hir..
2018. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha a férj minden pénze elmegy olyan mindegy, hogy külön kasszán vannak vagy közösön
2018. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!