Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyünk...

Mit csináljak hogy ne legyünk ilyen igénytelenek?

Figyelt kérdés
Apám nyugdíjas, tesóm beteg, én kövér és depressziós vagyok... Van hogy egész nap csak netezek,hogy kicsit elviselhetőbb legyen számomra a létezés (nyelveket tanulok, videózok,szóval értelmesebb dolgokkal igyekszem lefoglalni magam) csakhogy közben senki sem takarít,rám hárulna a takarítás,de sokszor se erőm se kedvem hozzá, pedig ez rámhárulna mert apám nem is tudja h kell takarítani, még rendet tenni sem tud a szobájában sajnos elég igénytelen szegény, tesómra meg nem akarom áthárítani (de azért néha ha tud akkor besegít). Szóval van h napokig állnak a mosatlan edények a mosogatóban, a mosatlan ruhák meg akár hetekig, porszívózva is 2-3 hetente van csak, felmosva havonta,retkes a lakás, tudom borzasztóan hangzik meg milyen igénytelenek vagyunk, de olyan reménytelennek látom a helyzetünket h igazából már nem is érdekel h néz ki a lakás, úgyse jár hozzánk senki se. Meg az is zavar ha takaritok, apám elkezd lesni meg beleköt mindenbe, pl ezért se szeretek takarítani, de még tesómat is zavarja ha máshol vannak a dolgai stb.
2010. jún. 11. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
utolsó! ez nekem is eszembe jutott:D
2010. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
12:38 nem is hülyeség, a stílustól kiráz a hideg, de nagyon jó tippjeik vannak.
2010. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Első 7 kommentet köszönöm, igyekszem megfogadni a hasznos tanácsokat!
2010. jún. 11. 12:48
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát ne csodálkozz h nem megy oda senki egy olyan lakásba én se mennék be. Lehet én a másik véglet vagyok de pl én minden napom azzal kezdem h elágyazok összepakolászok felporszívózok felmosok. Vasárnaponként pedig nagyobb takarítás. S ha hiszed ha nem ha rendszeres van csinálva kb reggel 45 percet vesz igénybe és akkor este tiszta házba jöhetek haza. Ha egész nap úgy sem csinálsz semmi akkor 45 perced csak lenne. most itt senki nem tud tanácsot adni reggel fel kell kelni és összetakarítani ez az egy megoldás van vagy hogy így éljetek tovább. Az hogy nem porszívóztok az egészségre is káros mert folyton a port szívjátok be. ÉS a napi takarítás egy kis mozgás is lehet még fogynál is tőle....
2010. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

Na itt is egy link faszi nyugdíjas!


Hát én nem élnék a te helyedben velük! Az apád nyugodtan rendbe tarthatná a házat, legalábbis felesben!


Tegyél ki házirendet!!!!


Olyan nincs, hogy nem tud takarítani!!!! Ő EGY LUSTA DISZNÓ, AKI CSAK LUSTÁLKODNI SZERET!


Hát nem csodálom, hogy depressziós vagy!!!!

Szerintem mindenki mától fogva kitakarít maga után.

Ha nem, dobd ki az össze tányért és mindent és mindenből csak 3-mat tarts meg.


ÉN A TE HELYEDBEN ELKÖLTÖZTEM VOLNA.

Téged a saját apád akar kihasználni, úgy, hogy ő hülyének teteti magát.


Ne haragudj, de ez az igazság! Ez felháborító!

Költözz el minél előbb!

2010. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Te depressziós vagy ezért ilyen a környezeted is. Egy csili vili laklásban jobban éreznéd magad biztosan. Mozogj és fogyj le. Másnak is sikerült már.
2010. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

hallod, otthon tenyészel egész nap, kövér vagy, és még takarítani is lusta vagy???


nos, első körben takaríts minden nap. ha csak 1 kicsit, de lassan kitisztul a lakás!

menj mozogni, sétálni.

vegyél kutyát, macskát, ami leköt, és nem beszélsz majd unalomból olyan hülyeségeket, h depressziós vagy.

nagyon divatos ez a szó manapság, csak nem mindig van mögötte valós betegség...

2010. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem csak a többit nem írom le mert nem tartozik az olyan hülye emberekre mint te kedves utolsó...
2010. jún. 11. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!