Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még esélyem? A lány...

Lehet még esélyem? A lány aztmondja nemtudja mit érez és hogy inkább csak legyünk barátok. De én egyszerűen szeretem és nem birom elfelejteni! és nem is akarom

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Részéről már elmúlt a varázs. Visszasírhatod magad, szánalomból még biztos veled lenne pár hónapot, de ezzel csak magadat sanyargatod. Nem szerelmes, akkor minek?!
2011. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak hülyít, és igazából megőrül érted, vagy pedig igazat beszél... Ha te mondtad neki, hogy szereted, akkor azt megjegyzi, és ha így felelt rá, akkor az a tanácsom, hogy semmiképpen se törd magad. Ne loholj utána, és egyáltalán ne is foglalkozz vele. Elfelejteni nem kell, csak egyszerűen ne vegye észre a vágyakozásod, mert akkor nagyon kiszolgáltatottá válhatsz. Ez ne történjen meg, ne hagyd magad kihasználtatni. Ez a tanácsom. Egy Lány tanácsa.
2011. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem időpazarlás lenne tovább próbálkozni a lánynál, mert az első megérzése a helyes. Legyetek barátok, ha neked az megfelel, de ha nem, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ebből szerelem már nem lesz, csak egy rakás fájdalom.
2011. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de azthiszem megszakad a szivem :'(
2011. szept. 26. 16:40
 5/6 anonim válasza:
Mond neki te is azt hogy "jó legyünk barátok" de különösebb módon ne vesződj vele viszont ha hív bulizni menny vele repülj rá másik csajra és ha többet akar mint barátság hátha a féltékenység ráveszi hogy bevallja. 22/F
2011. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is így vtam kb fél évig állandóan húza vona volt csak köztünk 2szer is jártunk és mind 2szer szakított azt utána fogtam magam felettem mindent 1 lapra nah puff az se jött be azt szép lassan elfelejtettem most már megint tartjuk a kapcsolatot vbarátként ő megtalálta a "hercegét" és semmi féltékenység nincs bennem csak annyi h örülök h boldog szval túl fogod élni még ha 1 idejig azt is hiszed h most mindennek vége ! am 1 jó tanács menj más csajora és hozzá se szólj ehhez a lányhoz így növeled az esélyed ha nem jön össze akk meg az a legjobb megoldás felejtésre és meglátod majd lesz még láény akiért így v még jobban örűlni fogsz
2011. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!