Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal egész nap egy szót...

Anyukámmal egész nap egy szót nem tudok beszélni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval anyukám ingatlan ügynök, és a munkájából adódóan nagyon sokat telefonál. De már idegesítő. De nem is próbálkozik keveset telefonálni, hanem hallom ha főnökével ( aki egyben a legjobb barátnője, és már jóval azelőtt jóban voltak, hogy elkezdett neki dolgozji) beszél akkor hallom, hogy mindig elröhörészik, mesél a semmiről, trécselnek, ha meg ügyféllel beszél, akkor is minél hosszabban próbál beszélni, akkor is poénkodik nekik, és szép és jó az ügyfelek szeretik őt, csak ez annak a rovására megy, hogy konkrétan 4 mondatot beszéltünk ma. Ha nem telefonál akkor is e-mailt ír, vagy hívást vár. Én értem, hogy elfoglalt, de kellene lennie napi pár percének, hogy beszélgessünk. És igazából ott a gond, hogy fontoskodik, és belelovallja magát a munkájába. Hogy “most ne zavarj/nem érek rá, mert e-mailt írok, pedig nem nehéz 2 levél között legalább elmondani, hogy miujság. Ha meg nincs kivel beszélnie, akkor felhív egy barátnőjét, ha nem vagyok a közelben, és nem az, hogy szólna nekem , hogy jó, most van egy kis időm, mesélj, hanem csak dumál a semmiről a legjobb barátnőjével. Ha meg elkezdünk beszélni 2 mondat után félbeszakítja, mert hívják. Mit lehetne tenni?.

2018. ápr. 4. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Írd meg ezt neki levélben.
2018. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Borzasztóan kellemetlen, de az ingatlan ügyököknél a telefonálás az munkaköri ártalomnak számít.

Volt szerencsém egy töröttlábú ilyennel tíz napig kórházban feküdni. Mozdulni nem tudott, de a telefonnal mit produkált, az elképesztő! Nappal a kliensekkol telefonált, éjjel meg az irodájával netezett.

Neked sem nincsen más választásod, csak sms, vagy mailben felhívod a figyelmét, hogy te is létezel és szentelhetne neked is pár órát.

2018. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hívd fel...
2018. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Kb. mint az én anyám...annak is mindig fontosabb dolga van.Sajnos tanácsot nem tudok adni, mert én sem találtam magamnak..Sőt még meg is sértődött, ha szoltam, h. ezt vagy azt esetleg nem olyan sürgős megcsinálnia.
2018. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan ügynök, vagy sem, olyan nincs (vagy legalábbis én nem tudom elképzelni), hogy naponta legalabb egy órája nincs rád.
2018. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!