Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha imádkozunk anyukámmal...

Ha imádkozunk anyukámmal minden este lefekvés előtt vagy az egész ország imádkozik akkor meg fog gyógyulni Magyarország a betegségeiből?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 20:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Hazánk, Magyarország most pénzügyileg nagyon nehéz helyzetben van. Sorsfordító napokat élünk át. A pénzügyi világ összefogott ellenünk.


Korunkban a háborúkat a „fejlett” világban már nem fegyverekkel vívják, hanem a tőke, a pénz, a valutaárfolyamok arzenáljával.


Mi kicsi ország lévén ezekkel szemben védtelenek vagyunk. Földi dolgok már nem segítenek rajtunk.


Ezért fordulok hozzátok, hogy emelkedjünk felül minden pártoskodáson, minden kicsinyes ellenségeskedésen, hisz itt már nem személyekről, pártokról van szó, hanem szeretett hazánkról, Magyarországról.


Csak az egység és az összefogás segíthet rajtunk. Ha túllépünk évszázados megosztottságunkon, - mely az utóbbi időben észveszejtő méreteket öltött - és egy szívvel, egy lélekkel fordulunk a Mindenség Urához, Ő megsegít bennünket. Istennek semmi sem lehetetlen.


Voltunk mi már ennél nehezebb helyzetben a tatárjárás idején és akkor is megmenekültünk. Mikor a tatárok 1241-ben Magyarországra törtek, IV. Béla király és felesége – az akkor áldott állapotban lévő Laszkarisz Mária – fogadalmat tettek, hogy születendő gyermeküket Istennek ajánlják. A megszülető Margit ezt a fogadalmat megerősítette és beváltotta, mikor is „Margit imái vezekelve szálltak”.


Most Szent Margit ünnepéhez közeledve (január 18.) szálljanak a mi imáink is vezekelve Isten elé.


Ki-ki hite, felekezeti hovatartozása szerint imádkozzon és könyörögjön Istenhez hazánkért, reménységünk szeretett földjéért, Magyarországért.


I


Szeretettel kérem azokat is, akik még nem hisznek Istenben, hogy őseink és gyermekeink földjéért mondjanak naponta egy fohászt, hisz Isten feltétel nélkül szereti őket is és meghallgatja kéréseiket.


Befejezésül a jó Isten áldását kérem szeretett hazánkra, Magyarországra és mindazokra, akik csatlakoznak ehhez az imahadjárathoz.



Százhalombatta, 2012.január 6. péntek


Vízkereszt ünnepe



Gátai Tamás Péter


nyugdíjas mérnök és


lelkipásztori munkatárs



Ui.: Kérlek Benneteket, hogy levelemet küldjétek tovább mindazoknak, akiknek e-mail címe benne van címjegyzéketekben.

2012. jan. 13. 20:50
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Mivel vannak komolyabb próblémák is aminek megkell történiük.


Mát. 24,6

"Hallanotok kell majd háborúkról és háborúk híreiről: meglássátok, hogy meg ne rémüljetek; mert mindezeknek meg kell lenniük. De ez itt még nem a vég."

2012. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Én nem mondanám ki így, hogy nem. Azt sem hogy igen. Nem tudhatom, hogy mi Isten akarata, így azt sem tudhatom, hogy most mi a legfontosabb. A Biblia egy szent írás, de nem értelmezem szóról szóra.

A reményt sosem szabad föladni. Én hiszek Magyarország föltámadásában! És minden este imádkozom érte, ahogy már régóta teszem ezt.

2012. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
48%

A pénzügyi világ nem fogott össze, kis pont vagyunk mi ahhoz. Sőt, vicces módon inkább piacot jlentünk nekik, éppen ezért inkább érdekeltek a stabilizálásban... Személy szerint nem annyira imádkoznék, haszontalan időtöltésnek tartom, inkább tennék valamit/teszek valamit.

És nem, nem fogok spammelni. Semmilyen ügyben. Más se tegye.

2012. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szép is lenne... De nem imádkozni kell, hanem minél több embernek az utcára menni március 15-én, elkergetni ezt a hozzá nem értő kormányt, és elérni, hogy valódi szakértők vezessék az országot. Persze, ez is túl szép lenne...
2012. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne az én akaratom legyen, hanem legyen meg a Te akaratod Atyám! Kevés vagyok én ehhez!
2012. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Persze. És ha írsz a Jézuskának, küld neked plazmatévét karácsonyra.

Miért felejtem el mindig, hogy ide nem csak felnőtt emberek írnak???

2012. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Az ima csodás eröt ad.Ne törödj a pogány,kisiklott életü aszfalt-materialistákkal.Imádkozzunk Hazánkért,és föleg a megvezetettt imanélküli,istantagado magyar honfitársainkért.
2012. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon már nem segít semmi,nagyon nagy sz@arban van és ott is marad.Inkáb imádkouzzatok Allahhoz,és találjátok meg az igaz hitet.
2012. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!