Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tehetnék?

Ilyen esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy hely ahová jártam lovagolni ingyen és szoktunk menni fogatot is hajtani és egyszer akivel voltunk én és a tesóm részeg volt és minden féléket mondott ,olyanokat hogy mi leszünk a felesége és minden perverz dolgot és azt mondta hogy a főnök is csak meg akar minket tudjátok mit.És én akkor is féltem és már nem is nagyon emlékszem miket mondott de többször is megpuszilt a részeg meg minden és apáék azt mondták ne menjünk vissza de ma megbeszélték ezt velük és szombaton visszahívtak és már ott lesz a főnök is.

Nem tudom hogy visszamenjek vagy ne?

A vágyam régóta a lovaglás és most beteljesülne de nem merek visszamenni .

én nem szeretnék de a tesóm igen.


17L


2018. ápr. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
17 évesen ilyen fogalmazási készségekkel inkább magyar nyelv különórára járnék a helyedben
2018. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne menj ha nem szeretnél. Mondjuk mindig is voltak ilyen emberek, valahogy le kell őket koptatni hogy érezzék hogy nem mondhatnak csinálhatnak csak úgy bármit.
2018. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Egy a lényeg, ne fogazz!
2018. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én tuti vissza nem mennék, még akkor sem, ha így teljesülne be az álmom. Lehet ez nem volt véletlen, hogy ilyen állapotban láttátok azt a srácot, mert ez lehet egy előrejelzés is... Meg gondolj bele, ingyen. Ma már szinte semmi sincs ingyen meg "szolgálatból", miért éri meg nekik lovakat tartani, hogy aztán titeket ingyen lovagoltassanak rajta. Szerintem sokszor hasznos az egészséges félelem, és ha lehet n is történne semmi, de kizárod így a módját annak is hogy történjen bármi. Ott a terepen mikor rájuk vagytok utalva, nagyon kellemetlen lehet az az időtöltés, amit együtt kell eltöltenetek, ha ninca meg a bizalom. Ezek után nekem se lenne. Ez nem normális!? :((
2018. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
bocsanat remelem olvashato, telorol voltam. A vegen ket felkialtojel.
2018. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!