Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Drogozik a gyerek apja mit...

Gabriellacica kérdése:

Drogozik a gyerek apja mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 éves kislányunk és kb 7 hónapja elkezdett fűvezni a párom erősen, régebben amikor megismertem csinálta de abba hagyattam vele..most újra kezdte,hiába mondom neki hogy egyszer rendőrt vagy mentőt hívokrá azt mondja én fogok rosszul járni mert én veszélyesztetem a gyereket mert tudom hogy csinálja,sokszor elakartam küldeni már nem szeretem eltávolodtam töle a viselkedése miatt, tényleg elvennék tőlem a gyereket ezmiatt? azért nem merek lépni.
2018. ápr. 13. 07:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

A gyereket AKKOR VESZIK EL, ha továbbra is eltüröd, hogy egy bedrogozott "apa" legyen mellette.


A helyedben sürgösen elküldeném (adott esetben rendöri segítséggel is), kérném a kizárólagos ygerekfelügyeletet és távolságtartási végzést ellene.

2018. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Azzal te is jogsértést követsz el ha nem jelented az ilyen jellegű cselekményt mivel, állampolgári kötelességet jelenteni a törvénybe ütköző tevékenységet ha ennek szem és fültanúja vagy valójában!

Az pedig, hogy azzal megfélemlít hogy elveszítheted az ő magatartása miatt a gyermeked, ez egy féle zsarolás vagy megfélemlítés! Ő nagyobb slamasztikában van mint te, de tényleg jelentened kellene mihamarabb mivel így huzamosabb idő után te is bűnrészessé válsz! Sok erőt és kitartást!

20/nő

2018. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem veszik elé tőled mert jelented hogy az APJUK veszélyezteti őket. Szabadulj meg a drogostól, ne lássák ezt a gyerekeid, ne higgyék hogy ez normális dolog.
2018. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha pedig valóban elváltatok, szóval rokoni kapcsolat már nem áll fennt köztetek, akkor a távoltartási végzést jóformán csak erőszakos tevékenység, többszöri bántalmazás esetén szokták jóváhagyni!
2018. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Tanulság: Ne jöjj össze drogossal.
2018. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Nahát itt milyen bölcs emberek vannak :D
2018. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

"Azzal te is jogsértést követsz el ha nem jelented az ilyen jellegű cselekményt mivel, állampolgári kötelességet jelenteni a törvénybe ütköző tevékenységet ha ennek szem és fültanúja vagy valójában!"


Ez egy hatalmas tévedés.

2018. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Bűnrészesség, Társtettes, Többes tettesség


A közvetett tettesség fogalmát a törvény korábban nem definiálta, az irodalom és a gyakorlat is a tettesség törvényi meghatározását vonatkoztatta rá. A 2009. évi LXXX. törvény azonban az elkövetőkkel kapcsolatos szabályokat kiegészítette és meghatározta a közvetett tettesek körét. E szerint közvetett tettes az, aki a szándékos bűncselekmény törvényi tényállását e cselekményért gyermekkor, kóros elmeállapot, kényszer, fenyegetés miatt nem büntethető, vagy tévedésben levő személy felhasználásával valósítja meg [20. § (2) bek.].


Tévedésben lévő személy a kérdező.


Édesanyám, édesapám ügyvéd, igyekszem segíteni ahogyan tudok igy a saját tudásom is bővíteni :)

2018. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

1) ne kezdj drogossal. A füvesek ráadásul még segghülyék is, mert szándékosan ignoránsak a mellékhatásokról stb.

2) ha tudod, hogy nagyjából mikor szopkodja a rákropit, akkorra hívd rá a rendőröket. :)

2018. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne hívjál senkit, hanem szakíts vele, költözz külön a gyerekkel (vagy ha ő lakik nálad, tedd ki).
2018. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!