Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedi anya hogy németül...

Nem engedi anya hogy németül tanuljak. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nem engedi pedig tetszik a német. Próbáltam beszélni vele de hiába, és semmi. Kérek mindenkit hogy normális választ küldjön.

2018. ápr. 13. 21:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért nem engedi. Lehet nem szereti a németeket, vagy kellemetlen személyes tapasztalat fűzi hozzájuk meg az országhoz. Esetleg azt tanult ő is, neki nem vált be és lehet azt hiszi akkor neked sem kell.


De ezek csak tippek a részemről.

Én hasonló helyzetben voltam, csak az orosszal. Anyukám engedte, apukám először nem, de aztán miután az angol jól ment, meg változott a véleménye, utána nem ellenezte.

2018. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Más nyelvet se enged? Lehet nem szeretné ha te is külföldre mennél. Ezt mi nem tudhatjuk h ő miért nem engedi.
2018. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Talán más nyelvet tanulsz és azt akarod félbehagyni a német miatt? Ha így van, én sem engedném, nyelvvizsga után újratárgyalhatjuk a kérdést.
2018. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Angolt tanulok, de nem tetszik. A német pedig bennem marad és nem felejtem el. Meg negatív élményem van az angolról.
2018. ápr. 13. 21:23
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem a németet nem engedi, hanem azt, hogy angolról németre válts. Igaza van, angolul tudni kell.
2018. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Tanuld mindkettőt,suli angol, plussz a németet gyakorold otthon,angol kell,az alap nyelv,de a német is kell majd lehet. Mindkét nyelv előny,több nyelv előny,főleg ha kiakarsz jutni külföldre.
2018. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Angolul tudni manapság tényleg alap, legalább b2-es szinten. Mellesleg az angol nyelv a világon az egyik legegyszerűbb (főleg középfokon), nem egy agyfizika. Ezen kívül, ha megy, én engedném, hogy tanulj még 1-2 idegen nyelvet. Attól csak több leszel.
2018. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerem anyukádat, de lefogadom, hogy ha angolból leteszel egy felsőfokút, de minimum egy közepet, utána már engedni fogja a németet is.
2018. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
szerintem csinald meg az angolt IS, mert tenyleg alap manapsag. mellette, vagy utana siman tanulhatsz nemetet.
2018. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom, azért, mert az angolt, hasznosabbnak, fontosabbnak tartja. Alighanem igaza is van, bár azért a német nyelvtudással is lehet boldogulni.
2018. ápr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!