Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anya miért ellenzi ennyire...

Anya miért ellenzi ennyire hogy küzdősportot vagy harcművészetet tanuljak?

Figyelt kérdés
Szerinte túl veszélyes és nagyon félt, szerinte ott megvernek annak ellenére hogy 17 éves vagyok, hogy tudnám rávenni hogy a beleegyezésével tudjam elkezdeni?

2016. dec. 16. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a jobb, ha szabályozott körülmények között "vernek meg" vagy az utcán, felkészülés nélkül?
2016. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valoban vannak veszelyei, es lehet hogy nem fogod tudni meggyozni. Mondd meg neki hogy ez erdekel es ezt szeretned csinalni.
2016. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig tudja hogy veszélyesen élek, de nagyon elővigyázatos vagyok, mert longboard, meg miden ilyet megenged saját költségre, sőt még sziklamászásra is rátudtam venni, de mire sikerült már nem volt rá lehetőségem:c, a foci meg ilyenek hidegen hagynak, de mit ne mondjak régen fociztam és több sérülést szereztem mint extremebb dolgokkal..
2016. dec. 16. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem veszélyesebb, mint más sport. Sőt, szerintem a gördeszkázás, rollerral ugrálás például veszélyesebb, de egy iskolai focimeccsen is megtörténhet a baj. Az edzésen - feltéve, hogy megfelelő az edző - szigorúan szabályozott keretek között folyik a "verekedés". Mozdulatokat, fogásokat gyakoroltok. Senki nem azért van ott, hogy jól elpüfölje a társait. Ha mégis van durvább edzőtárs, azt valószínűleg kivetik maguk közül. Ha már kinéztél magadnak egy egyesületet, vidd el anyukád egy edzésre, beszéljen az edzővel. Valószínűleg megnyugszik majd.
2016. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sorold fel neki az előnyeit hogy mi mindent tud nyújtani az ilyen gyakorlás
2016. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mert tudja,hogy 12 éves értelmi színvonalon vagy,és ha megtanulnál bunyózni,edzett lennél,csoportba járnál,ahol időnként beverik a képed,te is bevernéd másét,akkor megtennéd a férfivá váláshoz szükséges első lépéseket.

és lehet hogy ezáltal rohamléptekben érnéd utol az életkorod.

úgy meg már nem lehetnél a hugyozáshoz is engedélyt kérő kicsi pici önállótlan kisfia.

és ha nem lennél már az,akkor a befolyása,kontrollja is csökkenne feletted,ezt meg nem szeretné.

2016. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
így van, amit Korbács ír az igaz. nekem se akarta engedni a muter. én azt javaslom, hogy tiszteld anyád, de légy a magad ura. meg a nőkben van egy rohadt nagy aggódási ösztön vagy nem tudom mi.
2016. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Beverni mások képét már előfordult xD
2016. dec. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!