Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltanak el tőlük?

Miért tiltanak el tőlük?

Figyelt kérdés

Van az utcánkban egy barátnőm,akinek van két lánya.

Gyakran átmegyek hozzájuk,de csak ha anyukám nincs itthon.

Mert ha itthon van,nem akar átengedni,nem tudom miért,pedig ők nem ártottak neki.

Mindig azt kell hallgatnom,hogy "miért nem találok magamhoz való barátokat"meg "minek mennék át"stb.

Nagyon elegem van ebből,de ha visszaszólok,elkezd kiabálni velem...egyszer majdnem kirakott otthonról ez miatt.

Légyszíves segítsetek!!!!!


2010. jún. 12. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha kirak akkor költözz át a szomszédba :)

Bár így konkrétan nem nagyon értem a felállást. Hágy éves vagy? Lehet, hogy fiatal és anyud attól fél, hogy a fentebb említett csaj neked is csinál 2 gyereket.

2010. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze,költözhetek is. XD

21 éves vagyok és lány.

2010. jún. 12. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi baja velük. Hogy érted, hogy nem akar átengedni, nem 10 éves vagy már.
2010. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ideje lenne önállósodni.
2010. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Talán ez is a baj,hogy még nem találtam munkát és így nem tudok adni a családi kasszába....

De komolyan,a közelben senki nincs rajtuk kívül,akivel barátkozzak.

Nem értem miért fáj az neki ha odaát vagyok+azt se engedi hogy ők jöjjenek át hozzám.

2010. jún. 12. 20:51
 6/9 A kérdező kommentje:

20:42-nek

Már kérdeztem,de semmit nem mond.

Ezek ellenére ha van időm és "ha itthon van anyu,ha nincs" át szoktam menni,csak nagyon zavar,hogy nem hajlandó elfogadni őket.

2010. jún. 12. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagyis a nő veled egykorő. Igaz?

Továbbra is tartom: anyud félt. Ne, hogy már egy naplopó ember legyen a lány! Pláne ne essen teherbe.

ettől fügetlenül eléggé önző a hozzáállása.

2010. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem egykorú velem.Ő 45 éves.

A két lánya még iskolás.

De nagyon jól elvagyok velük.

Miért írtátok hogy "nehogy teherbe essek"?

Kitől?

Csak csajok vagyunk! XD

2010. jún. 13. 00:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem v.mi pletyka van a dologban, hogy a barátnődről mondanak v.mit, azt mindenki elhiszi. Anyukád is hallotta, talán többször is, és nem akarja, hogy téged is megszóljanak. Szerintem hülyeség egy pletykának hinni, inkább rákérdezne a barátnődre, hogy igaz-e, amit mondanak róla - ha pletykáról van szó.
2010. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!