Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor kellek a nőknek...

Miért akkor kellek a nőknek amikor már késő és már én nem akarok tőlük semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Oppsz ne ide akartam bocsi....kicsit eltévedt kategória:D
2011. szept. 14. 16:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ,mert a nő olyan ,mint az árnyék ha futsz utána fut előled, futsz előle fut utánad.
2011. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tévednek. Az még a jobbik eset, ha rájön, hogy tévedett.
2011. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

nem vagy elég kitartó, túl hamar feladod

mire a nő engedne, akkorra te már továbbállsz

2011. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:55


Ez hülyeség!!Honnan tudod mennyire vagyok kitartó??

2011. szept. 14. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

,Azért ,mert a nő olyan ,mint az árnyék ha futsz utána fut előled, futsz előle fut utánad.'


A pasi is ilyen :-D

2011. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert mindig az kell akiért harcolni küzdeni kell,de ez pasiban is igaz,ha mindig kéretem magam,ők meg nyomulnak..
2011. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
A nőknek és a férfiaknak meg van az igényük arra,hogy megakarnak harcolni a kiszemelt pasiért/nőért. Amit túl könnyen megkapunk azt az esetek többségébe nem becsüljük meg annyira
2011. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ezt én se értem,de így van.tapasztaltam,hogy minél jobban akarok csajozni,vagy nyilvánvalóan hajtok valakire,azt taszítom.olvastam is róla,meg egy haver is mondta,hogy így van.gondoltam kipróbálom az ellenkezőjét,csak kíváncsiságból is,leküzdöm az akaratos énemet,hogy "nekem most mindenáron csaj kell",és bulikban nem foglalkoztam a csajokkal,csak jól éreztem magam,dumálgattam haverokkal,iszogattam,és egyszer csak lett nőm.varázslat ez:)

tanácsom az,ha tetszik egy nő,ne hajts rá egyértelműen.bízz magadban,és észre fogja venni rajtad, az önbizalmat,és,hogy nem vagy az a 23.átlagos fickó,aki sablonszerűen hajt rá.vedd fel vele a kontaktust,beszélgess vele,ez a lényeg,de legyél semleges kezdetben,mintha nem is érdekelne szexuálisan-néha beszélgetés közben érintsd meg,semleges helyeken,pl.vállát(egyszerű baráti gesztusként feltüntetve),hogy érezze a testi kontaktust,és beinduljon a fantáziája,miközben nem érzi úgy,hogy te hajtasz rá.főleg ha jó csaj,akkor a végén nem hagyja majd nyugodni a gondolat,hogy miért nem izgulsz fel rá,és ő fog érdeklődni irántad:)

30/F

2011. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Manapság nem divat harcolni a másik emberért nőért/férfiért.Minden férfinak/nőnek azonnal sex kell meg együtt járás minden ismerkedés nélkül ami nem jó semmilyen téren.

Nekem lánykoromba sok ilyen eset volt.A pasi nem adott semmi időt.Együtt akart velem járni s.o.s egyből.Futott ezerrel utánam.Beállított hozzánk, meg beült hozzánk,bemutatkozott a családomnak a belegyezésem nélkül utána két nap múlva én voltam a szemétláda mert közöltem vele nem akarok semmit tőle.

Volt egy különös nem szokványos esetem.Szórakozóhelyen megismerkedtem egy férfival aki erőszakos kommunikációt kezdett folytatni velem.Neki nagyon teccettek a göndör hajú lányok én meg az vagyok.Úgy viselkedett mint akinek s.o.s nő kell.Erőltette ,hogy aludjak vele a nővérszállón(ápoló volt).Ott addig fűzte a fejem amíg azt nem mondtam:,,Igen járok veled"

2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!